Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#olsztyn #wyborysamorzadowe2018
Dobra, porozmawiajmy poważnie. Małkowski ma obecnie około 50% poparcie w mieście, więc teoretycznie są tu jego wyborcy. Powiedzcie mi, wyborcy CJM, dlaczego popieracie gościa, który będąc w związku małżeńskim ruchał w ratuszu podległe mi urzędniczki? Gościa w kajdankach wyprowadziła z ratusza policja. Wiadomo, że jest jeszcze sąd i proces, w którym go skazano, ale podobno go w gwałt wrobiono. Możliwe, że gwałtów nie było, ale jednak, typ #!$%@?ł na swoim biurku i wierzy ratusza urzędniczki mając żonę.

Facet nie zrealizował za swojej prezydentury nic. Nie zrobił niczego czym można by się pochwalić. Będąc teraz radnym również nie robił kompletnie nic.

Jest byłym cenzorem. Wiecie kto to był cenzor? Człowiek, który tłumił wolność słowa w poprzednim systemie. Przecież tacy ludzie powinni lądować okryci hańbą na śmietniku historii, a nie w prezydenckim gabinecie.

Ja rozumem, że Grzymowicz nie jest doskonały, ale od CJMa lepsza była by nawet Krystyna Pawłowicz.

Zwolennicy CJMa. Dlaczego na niego głosujcie?
resuf - #olsztyn #wyborysamorzadowe2018
Dobra, porozmawiajmy poważnie. Małkowski ma o...

źródło: comment_iZwhehPz0ZCEbG5kmvIMbn3pD3VerNGJ.jpg

Pobierz
  • 18
Facet nie zrealizował za swojej prezydentury nic. Nie zrobił niczego czym można by się pochwalić. Będąc teraz radnym również nie robił kompletnie nic.


@resuf: No i to jest problem, a nie jakieś tam romanse. :P
@resuf: niech odpowiedzią będzie ten cytat:
"Polacy wybaczą ci że waliłeś żonę po rogach, że wciągałeś kokainę z #!$%@?. Że pojechałeś na polowanie i #!$%@?łeś ostatniego łosia srebrnonosego w Polsce i wrzuciłeś zdjęcie na Instagram z tym #!$%@? łosiem. Ale nigdy nie wybaczą ci, że wzbogaciłeś się kosztem człowieka normalnego"
I tym kieruje się szerokie gremium wyborców, którzy:
a) wierzą w niewinność Czesia
b) uważają go za podobnego sobie i identyfikują
@resuf Z tego co pamiętam jedyną pozytywną rzecz jaka była za Małkowskiego to fakt, że dużo imprez odbywało się w Olsztynie np. Tour de pologne, no i nie zapominajmy że starówka się lepiej trzymała tętniła życiem.

Ale do dziś nie wiem na kogo głosować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jedenastak: tylko czy obecność TDP w Olsztynie to była zasługa Małkowskiego?

I co by nie mówić to wydaje mi się, że obecnie na Starówce jest więcej wszystkiego niż kiedykolwiek wcześniej. Czasem tymi widać, że ludzie się podzielili i zamiast na jeden Starówce są nad Ukielem, w parku centralnym czy galerii Warmińskiej. No za Małkowskiego by nie było, bo po prostu tych miejsc nie było.
@resuf W sumie to większość inwestycji opiera się o środki unijne więc kiepsko porównywać obie prezydentury ( nie zapominajmy,że dzieli je jednak kupa lat i rozna sytuacja ekonomiczna jak i społeczna). Ale kwestia ta była już chyba omawiana w innym wpisie innego Mirka więc nie będę dublować.

Miałam trochę doczynienia z ludźmi, którzy pracowali w urzędzie za jego czasów jak i teraz (parę miesięcy też tam spędziłam). I z reguły chwalono go
@resuf: Bo Czesław Jerzy oprócz zabaw na wieży lubi też przesiadywać w pierwszej ławie w kościele, a jak wiadomo większość wyborców w Ol to emeryci bo studenciakom nie chce się chodzić na wybory na kacu
Ja słyszałam, że CJM był bardzo otwarty na ludzi (hehe), w sensie, że zawsze można było do niego przyjść, porozmawiać, on wysłuchiwał i starał się pomoc, ze był po prostu bardziej ludzki niż Grzymowicz, tak mówiła babcia znajomego XD No ale sama nie zagłosuje na niego, Grzymek #!$%@? z tym, że cały Olsztyn stoi w korkach(chociaż stanie 20 minut to i tsk w porównaniu do innych miast jest okej), ale przemęczymy się