Wpis z mikrobloga

Połowa znajomych ma mnie za homofoba. Dlaczego? Kumpel, którym znamy się dość długo zrobił coming out. W rozmowie na osobności, powiedziałem mu, że jak chce to niech sobie będzie, ale dłużej kontaktu nie będziemy utrzymywać. Tak jeszcze mu powiedziało kilku znajomych. Powiedział, że rozumie i tyle. Reszta zaczęła nas wyzywać od homofobów, zaścianku, czasami nawet gorzej. Jakieś wpisy na facebooku czy prośby lub groźby, żebyśmy przeprosili owego byłego kolegę XD. Powiedzcie mi jak to jest, że temu koledze w żadnym stopniu to nie przeszkadza, a bandzie klakierów już tak? Na czym to polega?

#lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
  • 48
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@kochaj_albo_rzuc: przestałeś się zadawać z kimś tylko z powodu tego, że lubi bzikać się z facetami.Nie z powodu tego, że ma jakieś wady charakteru a tylko i wyłącznie z powodu innej orientacji i dziwisz się że uznano cię za "homofoba"? Jemu to nie przeszkadza bo pozbył się z otoczenia kogoś na tyle głupiego, aby wykonać zwrot o 180 stopni w stosunkach z inną osobą z powodu jej orientacji ¯_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@kochaj_albo_rzuc: tak, bo do momentu w którym ten gość nie zrobił coming out nie miałeś z nim problemu, to jego orientacja wpłynęła na twoją decyzję a nie to jaki jest, przynajmniej tak wynika z tego co piszesz. Gejem był też wcześniej a mimo wszystko z nim się zadawałeś.

@Pan_Slon: Głupotą jest szufladkowanie ludzi na bazie ich własnych preferencji. To jest tak samo #!$%@? jak amerykańscy lewacy zrywający z partnerami za
@kochaj_albo_rzuc Widocznie tak bardzo mu na Tobie nie zależało, że ani trochę nie było mu żal cię stracić. Zresztą nie dziwię mu się... ()
Wraz z coming outem raczej jego charakter, życzliwość, inteligencja czy cokolwiek, co czyni człowieka dobrym kumplem, się nie zmieniły i nie stał się nagle nie wartym utrzymywania znajomości. Więc jeśli jego orientacja seksualna, która tobie chyba nie powinna robić różnicy, jeśli nie
mija sie to z rozsadkiem i pokazuje jak taka osoba jest ograniczona umyslowo nie pisze tu ze ktos jest glupi tylko zwyczajnie zamkniety na odmiennosc, moze boi sie ze go wybolcuje


@havocki: może tak może nie ¯\_(ツ)_/¯ na pewno nie usprawiedliwia to ataku przez inne osoby w szczególności na forum w internecie