Wpis z mikrobloga

Dzisiaj Sobota, i dzisiaj kończe 20lat mam urodziny . Nie uśmiecham się ani nie jestem w dobrym nastroju. Całe życię przej*bałem, każda minuta i sekunda była przegraną. Czuje się jak taki dziad j*bany co w życiu już się nie uśmiechnie
co ciekawe, w tych wszystkich miastach dzisiaj jest zwyczajna sobota młodzież normictwo i inni ze swoimi przyjaciółmi
wybiorą się do kin, knajp, pubów, klubów co niektórzy urządza sobie domówki. Przyjda dziewczyny 8/10, 9/10 w obcisłych legginsach, czy seksownych spódniczkach, w obcisłych t-shirtach i kurtkach beda chlać opowiadać sobie o swoim beztroskim radosnym życiu swoim Filipom, Oskarom i Łukaszkowi. Ja natomiast na wsi zabitej dechami j*banej dziurze, miejsce rodem z powieść Lovecraft'a. Nawet nie mam sklepu żeby pójść i kupić zwykłego whisky i wypić jak cywilizowany człowiek, tak jak powinno być, mam jeden sklep w którym są tylko siki za 2,99 i jakieś wino dla emerytek. Nawet nie mam możliwość kupienia eleganckiego alkoholu żeby zaprosić mojego jedynego znajomego ( tylko jeden rówieśnik z wioski, przyjaciel jakby nie patrzeć).

#przegryw #zalesie #gorzkiezale #tfwnogf #feels #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #truestory #dziendobry #oswiadczenie
Mescuda - Dzisiaj Sobota, i dzisiaj kończe 20lat mam urodziny . Nie uśmiecham się ani...

źródło: comment_LqxRVzf6Cx5b2VG5YX0dVioq2pnXJ36A.jpg

Pobierz
  • 28