Gorące dyskusje ostatnie 12h

Za każdym razem, gdy odzywa się do mnie koleżanka z liceum.
    "- Czy to MLM?
    - Nie, w żadnym wypadku! Czy myślałaś kiedyś aby zarabiać osiem tysięcy bez wychodzenia z domu?"

#pracbaza #heheszki #zajebanezfacebooka

odpowiedzi (32)

Producent koszulek termoaktywnych marka Power Canvas, której jestem zaproponowała mi, że mogę im wysłać dowolny wzór, a oni zrobią dla mnie koszulkę z nim.

Zaskoczmy ich czymś ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybiorę jedną z trzech najbardziej plusowanych propozycji w komentarzach :D

Jeśli będzie duże zainteresowanie (>300 plusów), to jakieś #rozdajo dowolnej koszulki ze sklepu Power Canvas dla osoby, która wrzuci grafikę z największą liczbą plusów. W sklepie chyba cały czas działa też kod roadtripbus, dzięki któremu wszystko jest tańsze o 30%.

#heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Przyszedł do naszego #biurorachunkowe potencjalny, nowy klient. Z poprzednim biurem, z którym od pięciu lat współpracowali, postanowił się rozejść bo jakość ich usług spadła. Z racji długotrwałej współpracy chciał rozejście zrobić z klasą – spotkanie, prezenty dla księgowości itd.

Gdy właścicielka tamtego biura rachunkowego dowiedziała się, kilka miesięcy temu o propozycji zakończenia po rozliczenia grudnia, współpracy wpadła w szał i:
    - Wpierw się się sfochała i nie odzywała przez dni X. telefonów tez nie odbierała
    - Potem sama wystosowała maila z wypowiedzeniem - ona bedzie góra wypowiadając umowę a nie mając ja wypowiedzianą
    - Po pięciu minutach od wysłania zadzwoniła do klienta z pretensjami, że czemu do niej nie dzwoni jak odczytał maila
    - Zarzekła się, że bilansu mu nie zrobi
    - PIT-ów pracowników również nie zrobi
    - I bazy danych ze swojego programu księgowego do innego biura, to nie wie czy wyśle.
    A na koniec hit hitów, rzekła:
    **Jestem góralka, to pokaże panu co to zaznaczy zawziętość**

#ksiegowosc i definitywnie #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (25)