Wpis z mikrobloga

#oneplus #iphone OP6 czy IPhone Xr? Założenie, że oba kosztują tyle samo. Zależy mi żeby telefon działał jak najdłużej bez problemów (3-4 lata). Dużo korzystam z apki banku na iOS, czyli ma być też bezpiecznie. Co wybieracie i dlaczego?
  • 23
IPhone Xr


@kocz_ownik: przecież cena nie jest ta sama. W zależności od wersji Xr oszczędziesz z 1000 do 2000 zł. OnePlus 6 nie zamuli po dłuższym czasie więc wolałbym OP6 tym bardziej, że z Aple są problemy z gwarancją (zawyżają ceny serwisu żebyś kupił nowe)
@kocz_ownik: z powodu ekranu przede wszystkim (OLED to jest klasa sama w sobie i jak raz popatrzysz na ten ekran to już nie będziesz mógł patrzeć na LCD), ale też z uwagi na właśnie 3d-touch, 2 kamery z tyłu, eleganckie wykonanie (stalowa ramka)... nie mówiąc już o tym, że Xr nawet rozdzielczość ekranu ma jakąś nienormalną...

@woleratler: buahaha android -fanatyk detected ;D żaden Android jeszcze nie wykazał się dobrym działaniem
@suqmadiq2ama @Singularity00: obejrzałem właśnie materiał @nieantyfan i sam nie wiem czy warto dopłacać do X względem Xr. Tak, nie zobaczę nic w FHD na ekranie ale czy warto robić z tego aferę? Coraz bliżej mi do OP6 - byleby był w sensowniejszej cenie po 6.11, bo póki co za tyle samo mogę mieć Xr i stąd ten cały dylemat.
@suqmadiq2ama: w jakim sensie? Jak wspomniałem wyżej materiał jasno pokazuje/informuje, że zdjecia robi Xr lepsze, dłużej na baterii trzyma (to już inne źródło), lepszy procek, dłuższe wsparcie. Ten ekran tak zniechęca - ale miałem w ręce oba telefony obok siebie i mi by to tak bardzo nie przeszkadzało. Stalowa ramka - fajnie, ale telefon i tak siedzi w case a ta aluminiowa chyba lepiej chroni przed upadkami (inne testy).
@kocz_ownik: Xr to taki Xs dla biedoty po prostu. Część fajnych opcji dostał z Xs ale reszta już lipa - obudowa, ekran (LCD, bez FullHD na 2019 rok?).

dłużej na baterii trzyma (to już inne źródło), lepszy procek, dłuższe wsparcie.


no może i trzyma ale X też długo trzyma, procek masz lepszy tylko nigdzie tego nie odczujesz bo ten z X jest już bardzo mocny a wsparcie też będzie max rok
Stalowa ramka - fajnie, ale telefon i tak siedzi w case a ta aluminiowa chyba lepiej chroni przed upadkami (inne testy).


@kocz_ownik: no właśnie po co kupić ładny tel jak go wpakujesz w case? stalowy X nawet bez case ładnie się trzyma. Na upartego szkło hartowane na ekran tylko...

Co do pytania... moim zdaniem warto - długo się upierałem, że na co OLED w smarfonie... wystarczyło wziąć X;a do ręki na
że nie mamy o czym rozmawiać bo i tak do ciebie nic nie dotrze.


@Singularity00: powiedział typ, który rozmowę zaczął od obrażania :D

@Singularity00: co Ci po tych dwóch latach skoro praktyką serwisów Apple jest zawyżenie cen naprawy? Produkty apple pod względem projektu technicznego to kpina.

Wykupienie dodatkowego ubezpieczenia to nie jest żaden argument. W końcu chodzi o to, aby płacić jeszcze więcej... ( ͡° ͜ʖ ͡°
@woleratler: jakiego obrażania? styl twoich komentrzy od razu bije wrogością do Apple.

nikt niczego nie zawyża, na gwarancji podejście jest sprawne i bezproblemowe szczególnie jeśli chodzi o iPhone.
Wykupić możesz nie ubezpieczenie jak to robią złodziejskie firemki w PL a rozszerzony pakiet gwarancyjny gdzie nawet uszkodzenia mechaniczne naprawiają za darmo.

No jak kogoś nie stać to bierze chiński badziew a potem płacze, że nie ma łatek zabezpieczeń albo w sierpniu dostaje