Wpis z mikrobloga

Mirki, czy ja dobrze ku#wa rozumiem? Sprzedając walutę w grze przeglądarkowej, płacę 60% dla Allegro moich zysków? Wcześniej nie zauważyłem tego, przejrzałem teraz i faktycznie: zakup na 10zł, prowizji "dodano" mi -6zł. Czy to jest ku#wa jakiś żart? Kiedyś płaciłem z tego co pamiętam 7% ale 60%? Czy ja ku#wa właśnie przeniosłem się do jakiegoś innego, #!$%@?#nego wymiaru czy nie potrafię tego poprawnie sprawdzić albo mają błąd na stronie, który zamiast 6% nalicza 60%?
Jestem w najprawdziwszym szoku ._.
HIT! Sprawdziłem dla 100 sztuk po 2zł. Prowizja od sprzedaży 75%! 150zł dla Allegro, dla mnie 50zł xDDDDDDD
#!$%@?łem, to mi się śni xD
Dodatkowo zamieszczam w komentarzu przykładowe zestawienie - oferta kupna i naliczenie prowizji do zapłaty.
Link do kalkulatora opłat:
https://allegro.pl/kalkulator-oplat/dla-sprzedajacych#
#allegro #handel #gry
sobczii - Mirki, czy ja dobrze ku#wa rozumiem? Sprzedając walutę w grze przeglądarkow...

źródło: comment_MQJMAglRIQy0zMf3EjuwvBHMkABrSsKq.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sobczii: Allegro po prostu ma prowizje X% (nie wiem ile ale raczej nie więcej niż 10%) ale nie mniej niż 1,50zł. Jakiś czas temu to wprowadzili, dlatego handel walutami z gier podupadł, ewentualnie ludzie sprzedają dużo większe pakiety.

Czyli załóżmy nie po 100golda za 1zł, tylko po 1000 golda za 10zł.