Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Za kilka dni zacznę żyć na 1k kcal przez 1 miesiąc, bo z hajsem słabo, a chciałbym też troszkę ciałka zrzucić. 186 wzrostu i 95 wagi.
Zostało mi jakieś 3kg białka serwatkowego, więc cała dieta będzie opierać się na 1 litrze mleka, 100g białka serwatkowego i randomowym owocu codziennie.
Jak ktoś jest ciekaw, co z tego wyniknie, to zakładam tag #1000kilokaloriidziennie w którym będę codziennie zdawał relację z samopoczucia wraz ze zdjęciem aktualnej wagi.
Student dzienny + codziennie minimum 3km pieszo i może dorzucę licznik kroków z shealth.

#mirkokoksy #dieta #jedzenie #zdrowie
Pimpuszek - Za kilka dni zacznę żyć na 1k kcal przez 1 miesiąc, bo z hajsem słabo, a ...

źródło: comment_wkLy90NcWTSvmBnJkutPnm0IMlONnCdH.jpg

Pobierz
  • 8
@Pimpuszek: ja przy 190cm wzrostu jestem na 1800kcal i jest w miarę ok. ale jak z ciekawości spróbowałem 1500, to 2 dni chodziłem warcząc na wszystkich. Także 1000kcal.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pimpuszek:

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za