Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Siemka! Małe #rozdajo na #piatekpiateczekpiatunio ( ͡º ͜ʖ͡º) Do zgarnięcia pończochy, rajstopy, podkolanówki lub skarpetki.
  Zasady: plusujecie i piszecie co wybieracie z naszego sklepu kontri.pl Rozmiar musi być dostępny, wybieracie z tych marek: Fiore, Gatta, Gabriella, Obsessive, Axami, Moraj, Steven, Sesto Senso, Trendy Legs. Wygrywają 2 osoby, jak będzie dużo plusów powiększymy pulę zwycięzców. Losowanie jutro wieczorem.

  P.S. 1. Wciąż aktywny jest kod dzban25 na nieprzecenione, korzystajcie do woli - sklep kontri.pl
  P.S. 2. Dzięki za zakupy, nie straszcie w komentarzach do zamówień naszych koleżanek z BOKu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  P.S. 3. Padła sugestia o #rozdajo z naszego sklepu z ciuchami avaro.pl Robić czy nie robić?
  P.S. 4. Obserwujcie naszego Fejsbuka, konkursów nie brakuje
  P.S. 5. Obserwujcie nasz profil aby nie przegapić żadnego rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Pan Kontri.pl (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #moda #modadamska #nogi #nogiboners #ponczochy #rajstopy #rajstopyboners #skarpetkiboners #podkolanowki #kontri #kontripl #rozowepaski #ladnapani #ubierajsiezwykopem #prezent #swieta #zakupy #tylkopolskabielizna #onlylegallingerie #onlylegalrozdajo #gatta #fiore #gabriella
  pokaż całość

  odpowiedzi (89)

 • avatar

  Najgorsze co można zrobić dziecku to wpoić mu strach przed życiem.
  Bądź pokorny
  Ustępuj głupszemu
  Nie wyróżniaj się
  Musisz mieć dobre stopnie bo inaczej będziesz nikim
  Potem w wieku 20 lat zdajesz sobie sprawę że 80% tego co mówią twoi starzy jest przepuszczone przez ich postkomunistyczny filtr.

  Jak to się dzieje że niektórzy dziarają sobie łapy i mają wyjebane na to co reszta o nich pomyśli.
  Jak to jest że niektórzy potrafią rzucić Januszowi papierami w twarz i kazać mu spierdalać a inni boją się zapytać o urlop i całe życie łykają jego ślinę za 2200 brutto.

  Polska mentalność niewolnika pańszczyźnianego, polska mentalność katolicka doprawiona jeszcze komunistyczną tresurą zniszczyła więcej żyć niż bomby w Dreźnie.

  #przegryw #przemyslenia #depresja #polska #psychologia
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Pytanie do @M__b ale na powaznie. Ile jeszcze afer i kompromitacji musi zaliczyc Elfik zeby wreszcie pozegnala sie z praca? Przeciez ta osoba jest skrajnie niekompetentna i od lat pracuje na negatywny wizerunek serwisu ktory tworzysz. Jasne, zapewnia rozglos, ale o taki Ci chodzi? Przeciez wlasnie ktos zlozyl doniesienie na wykop ze usuwacie dowody... Moderacja od lat jest posmiewiskiem, a Elfika nie szanuje tu nikt. Dlugo jeszcze?
  #euroweek #wykop
  #afera
  pokaż całość

  odpowiedzi (87)