Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
co moze byc przyczyna tego ze rozowa nie odczuwa przyjemnosci z seksu? chodzi o to ze wlozenie sobie np palcow to jedynie uczucie rozpychania i niczego wiecej, nie ma w tym zadnej przyjemnosci fizycznej
Tzn odczuwa podniecenie, jest mokro a jednak gdy cos wlozysz to jest wlasnie tylko to uczucie rozpychania
co to moze byc?
#seks #rozowepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko 10% kobiet może osiągnąć orgazm przez stymulację pochwy, wiec twoja dziewczyna jest...normalna. Orgazm to orgazm co za różnica jak się go osiąga.99% kobiet osiąga orgazm przez stymulację łechtaczka z tym że łechtaczka jest większa niż widzisz bo rozchodzi się na boki pod skóra wzdłuż warg mniejszych. Łechtaczka to mały panis, ty dochodzisz przez stymulację penisa i twoja dziewczyna też.
Kobiety które mówią że mają orgazm od stymulacji pochwy często
Charcik: @AnonimoweMirkoWyznania: @ChirrutImve: @push3k-pro: @Czesterek: Wszyscy piszą w tym wątku o orgazmie, a przecież OP mówi o ogólnym braku przyjemności, W OGÓLE przyjemności z kontaktu seksualnego. Ja mam to samo, co partnerka OPa - ani łechtaczka ani pochwa, nic, tylko fizyczne uczucie dotyku, wkładania czegoś itp. Żadne mizianie, smyranie, lizanie nie działa. Byłam u seksuologa i nic konkretnego mi nie powiedział, tylko "żeby szukać" i skasował 200
Charcik: @Czesterek: No tak, zupełnie nic, przecież napisałam "łechtaczka ani pochwa, nic, tylko fizyczne uczucie dotyku, wkładania czegoś itp.", nie wiem czemu ludzie nie potrafią tego zrozumieć i muszę pisać pięćdziesiąt razy to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podniecenie odczuwam zarówno fizyczne jak i psychiczne, ale już przyjemności nie mam żadnej, nigdzie, zero. Łaskotanie, tarcie, ogólnie że coś "tam jest" albo że jestem lizana - no