Wpis z mikrobloga

Dlaczego uważacie, że #diablo3 jest tragiczne? Na PC grałem w D3 od 2012 roku, gdy jedynym zajęciem było przechodzenie kampanii 4x a potem farmienie 3 lokacji na krzyż. Łącznie na PC nabiłem ponad 3000 godzin. Teraz kupiłem wersję na #switch i mam zamiar spędzić kolejne 6 albo 60 lat. Słuchajcie, to, że wy się nie odnaleźliście w grze i nie bawi was robienie riftów, nie znaczy, że dla każdego gra jest słaba. :)

Okej, umówmy się - Immortals to zapchajdziura, bo ploty o mobilnym Diablo były już od dawna. Po prostu... nikt nie spodziewał się, że to będzie tak słabo wyglądało. Ale! W przyszłości może wyjść z tej gry coś fajnego.

Tylko w związku z tym... nie skreślajmy jeszcze marki i nie skreślajmy jeszcze samego Diablo III. :) Ja tam wciąż liczę, że mile się zaskoczymy druidem albo drugim Expansion packiem. A szanse po takiej gównoburzy na to wzrosły. :D

Bawcie się w grze, kochajcie grę i żyjcie grą. Życie jest za krótkie, aby na siebie tak naskakiwać. :P

Peace!

#gry #gownowpis #przemysleniazdupy
E.....n - Dlaczego uważacie, że #diablo3 jest tragiczne? Na PC grałem w D3 od 2012 ro...

źródło: comment_zwS0TvwQ25wJyVQzFddSdUsNAYPS1mVp.jpg

Pobierz
  • 36
daed game yo, nie bedzie zadnych dodatkow do d3


@Zerp: Nie oczekuję niczego. Być może D3 jest już warzywem, którego jedynym zadaniem jest... no właśnie - tylko być. Ale jak wspomniałem - gdyby jednak coś wyszło, to mile się zaskoczę.
@Exxan nie szkoda Ci życia na granie?
Mi było szkoda i przestałem grać lata temu. Teraz raz na kwartał zagram RO2 lub TW i mi styka. Od czasu do czasu przychodzi mi ochota pozamulać w coś, wiadome. Nawet żona mi chciała kupić jakąś konsole, ale stwierdziłem, że nie chce bo nie będzie kiedy na niej grać.
@Zerp: @carving85: @Caleb88: @ChochlikLucek:

Każdy odpowiada i decyduje za siebie. Pograć można, pewnie bo też mam masę znajomych, którzy łupią w gierki. Po prostu napisałem, że dla mnie to jest strata czasu, który można inaczej wykorzystać. Sam za młodych lat większość wolnego czasu spędzałem przed monitorem i mam na to po kilkunastu latach inne spojrzenie.
Nie muszę Wam pisać co robię w wolnym czasie. To nie ja będę
@carving85: Wieeesz, jak ktoś gra 1-2 h dziennie lub mieści się to w jakiś normach zdrowego rozsądku to pewnie, lecz gdy zamulasz już >4 to zaczyna być to problemem, który niekoniecznie może ktoś dostrzegać.
Dlatego moja wypowiedź może być odebrana pejoratywnie bo jak widzę, że ktoś grał 3000h co daje 125 dni czyli 1/3 roku, to po prostu jestem w stanie sobie wyobrazić jaki to jest ogrom czasu spędzony przed ekranem.
@rastaffan: no tylko to 3k h to na 6 lat. Więc średnio właśnie 1-2h dziennie :D.

Poza tym no nadal dużo ludzi ma takie podejście właśnie "po co marnujesz życie na granie" a co sami robią?
Po pracy zasiadają przed telewizorem i tak siedzą do wieczora. I to wszystko z ich nie marnowania życia.
@Exxan są 3 elementy które wg mnie zabiły tą grę. Pierwszy jest za lekko (na samym początku kilkanaście godzin, żeby wbić maxa), dwa zamknięcie AH (coś zajebistego się zdropiło to cyk na rynek, albo kupowało się, zamiast siedzieć te same instancje i liczyć na drop), trzy jak dla mnie brak end game'u, wystarczy żeby dodali ogólne pvp i ranking do tego, a nie tylko szczeliny. Dawniej jeszcze uber elity się #!$%@?ło itp