Wpis z mikrobloga

@Kempes: Jak to się stało, że Giertych, który jeszcze niedawno (za czasów LPR) był wyśmiewany i wytykany jako 'skrajny' prawicowiec, oszołom, troglodyta, idiota, nagle stał się idolem, sprzymierzeńcem, ziomeczkiem tych samych osób, które go w ten sposób szkalowały ;v Już nikt nie pamięta, jak GW i jej satelity nazywały Romana faszystą ?

Ja wiem, że wielu wykopków wtedy srało do pieluch, ale no można sobie pewne rzeczy wyguglać.
@Kempes: Politycy, zwłaszcza wtedy, gdy im się to opłaca. Serio wierzysz w uczciwą przemianę Giertycha ? Skoro wcześniej był idiotą (autentycznie śmiano się z jego intelektu), to IQ też mu teraz wzrosło ?

Bawi mnie to równie mocno jak zmiana poglądów na temat Putinowskiej Rosji. Do Smoleńska i po Smoleńsku śmiano się z karakana i jego antyrosyjskiej postawy. Śmiano się z teorii spiskowych o katastrofie w Smoleńsku (zresztą pewnie i słusznie).
@Kempes: Nie będę Ci mówił kogo popierać, bo nie znam twoich poglądów ;)

Widzę, że moderator usunął mój komentarz, uraziłem go czymś osobiście, czy nie ocenzurowałem wulgaryzmów ? ;v

Da się zobaczyć jakoś swój usunięty komentarz ?
@Wolfman91 Ja pytam z ciekawości, więc śmiało mów, kogo najlepiej popierać. No przecież nie jesteś malkontentem, który tylko narzeka.
Nie da się zobaczyć.
@Kempes: Da się, częściowo. Wykop.pl/naruszenia/moje. Po czym widzisz swój komentarz, ale tylko częściowo (jeśli jest długi). Gdy klikasz "rozwiń całość" odsyła cię do oryginału, który jest przecież usunięty xD Genialne.

No i z tego co widzę to został usunięty za "nieodpowiednie treści", a nie za wulgaryzmy czy przekleństwa. Moderator należy do partii, czy co ? Widzę, że wiele się wypok od Facebooka nie różni . Żałosne...
@Kempes: No właśnie wykluczyłem taką możliwość. Zobacz sobie na 'dobre praktyki'. "Nieodpowiednie treści" i "Nie przeklinaj" to osobne kategorię. Ponadto przekleństw na wykopie od groma, a nawet w innym nieusuniętym komentarzu użyłem przekleństwa/wulgrazymu i nic. Nie pozostaje nic innego, jak domniemać ze moderacja jest po prostu stronnicza, albo turbo-niedbała.

Co do na kogo głoswać, czyli jak mniemam na kogo ja głosuję/ do kogo mi najbliżej, to Ci powiem jak wrócę do
@Kempes: Pewnie też ustaw, które weszły w życie 20 lat po aplikacji, Giertych to taka szmata zmieniająca poglądy, że dziwię się, że go cytujesz...
@Kempes: Mnie jest osobiście najbliżej do rozpadających się Kukizów. Tutsi oczywiście powiedzą, że to przybudówka PiSu (lol) a Hutu, że romansują z totalną opozycją (lol2).

Można mówić, że przecież różnią się poglądami więc jakby mieli rządzić, ale w sprawach kardynalnych mają wspólny mianownik. Jest tam wiele osób o poglądach wolnorynkowych i wolnościowych, co jest mi bliskie.

Czy jest to idealna opcja ? No nie, tym bardziej że lider niestety emocjonalnie nie
@Wolfman91 Spoko, z Kukiza jeszcze wyrośniesz, jak dorośniesz. A przy okazji to właśnie teraz członkowie antysystemowego Kukiza pokazali jacy to z nich "antysystemowcy".
@Kempes: lol. Super podsumowanie z twojej strony. Głosowanie na PO, które co wybory startuje z innym programem (który nigdy nie jest realizowany) jest za to dorosłe. Dorosłe jest głosowanie na ludzi, którzy najpierw mówią, że 500+ zrujnuję budżet, by zaraz zmienić zdanie i powiedzieć, że oni to by poszerzyli 500+ i są jedynym gwarantem utrzymania tego programu.

Tak jak dojrzałe jest rajcowanie się elokwencją Tuska, prawdopodobnie najlepszego karierowicza w tym kraju,
@Wolfman91 Czekaj, czekaj... a to co ze swojego programu zrealizował Kukiz? Chodzi mi o takie ich SZTANDAROWE hasło... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Po twoim sposobie wypowiadania się wnioskuje, że już niedługo w wiek dorosłości wejdzie. Z wiekiem i mądrości ci przybędzie, no w każdym razie powinno jej przybyć.
@Kempes: JOW ? A no fakt, nie udało się. Kukiz przecież rządził przez ostatnie 3 lata i nic.

Ja nie głosuję na personalia, mnie interesują postulaty. Jak mi ktoś obieca niskie podatki i możliwie małe państwo to prawdopodobnie na niego zagłosuję. No chyba, że to będzie Donald Tusk, który w 2005 i 2007 wybił się na tych hasłach, a jak się skończyło to wiemy. No ale pewnie naiwnie powiesz, że Donaldowi
@Wolfman91 To jak, Kukiz obiecywał w kampanii JOWy, BO WIEDZIAŁ ŻE BEDZIE RZĄDZIĆ?! przecież wszystkie znaki na ziemi i niebie nie dawały im szans na rządzenie więc powinien JOWów nie obiecywać, a jednak to robił. Więc co, kłamał swoich wyborców? ( ͡º ͜ʖ͡º)