Wpis z mikrobloga

@Zashi: Zaraz mi się popcorn skończy

- Prokuratura niezależna i niekontrolowana przez władzę polityczną może skuteczniej wykonywać swoje funkcje - podkreśla Tusk. - Znamy sprawę z ostatnich kilkunastu miesięcych GetBacku. Gdyby przyjąć logikę, którą państwo stosujecie ws. Amber Gold, zgodnie z tą logiką, panowie Morawieccy, premier i ojciec, powinni być przesłuchani, skazani i spaleni na stosie - dodaje.
widziałeś jak robią Chiny? Za kradzież i oszustwa jest więzienie i kara smierci.


@stoprocent: Bzdura. W Chinach jestem pare tygodni w roku, to o czym mowisz to sa ewentualne zlecenia polityczne, na ta chwile to kraj a'la Polska lata 80, lapowka zalatwisz wszystko, przekrety sa na kazdym mozliwym poziomie.

Robie tam kontrakty na poziomie 7 cyfrowym, mam kontakt z tamtejszymi urzedami celnymi, rowniez z bankiem centralnym, kraj gdzie absurd goni absurd,
@miki4ever i właśnie to samo jest u nas, z tą różnicą że u nas jak widać nie ma kompletne żadnych konsekwencji. W Chinach sprawa się nie ciągnie 8 lat tylko krótko, kara i żyjemy dalej. A tu szambo narobili i na tym się kończy.