Wpis z mikrobloga

Buahaha. @lakukaracza_ po tym, jak wypunktowałem jego skrajną wypowiedź, usunął wpis, a potem wrzucił mnie na czarnolisto. Pomimo tego, że nie była to jakaś natarczywa wymiana zdań, zatem była zerowa szansa na flood, czy dalsze spamowanie wątku z mojej strony.

I tak się jakoś żyje na tej zakłamanej wsi, w której wolność wypowiedzi jest wtedy, gdy inni piszą, tak jak MY myślimy. Co nie #bekazkatoli? Jak tam kij w tyłku? Zmalał? Urus? ¯\_(ツ)_/¯

#bekazpodludzi
  • 24
Gratuluję kolejnej wygranej bitwy na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lipathor: @chwed: @Yakuza123: Chyba sobie dyplom wydrukuję z tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie było tam coś niewygodnego dla mnie to usunąłem - zawsze tak robię.

@lakukaracza_ i zachowawczo zczarnolistowałeś, bym przypadkiem, gdzieś indziej, czegoś nie napisał? XD Wymieniłeś ze mną dużo postów, więc wiesz, że pieniaczem nie jestem, więc
@Lipathor : przekonałeś mnie, jednak nie drukuję sobie tego dyplomu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przecież manifest #bekazkatoli obejmuje brak dyskusji i wyśmiewanie

@Leniek w sumie, to się dziwię, że ten tag istnieje, skoro dawno wyszedł poza wyśmiewanie przywar ludzkich, czasem pojawi się tam wartościowy kontent, ale w dużej mierze, to tylko obrażanie.

nie pamiętam Ciebie z żadnych ciekawych dyskusji

@lakukaracza_: no, skoro takich nie prowadzisz, to zatem
No przecież oczywista sprawa że dyskusja z religia która opiera się na dogmatach z nie logice jest niemożliwa.

@Leniek: niekoniecznie (w sensie, że rozmowa możliwa lub nie), można w sposób spokojny i racjonalny rozmawiać o kwestiach religii i takich dyskusji odbywały się miliony. Ale jak chcesz prowadzić dyskusję, jeśli na dzień dobry jesteś obrażany (tutaj np. nazwą tagu)?

Inna kwestia, że to akurat nie jest temat tego wątku, więc go nie
racjonalny rozmawiać o kwestiach religii


@simperium: nie

Religia nie opiera się an logice i racjonaliźmie tylko dogmatach, to wyklucza możliwość racjonalnej dyskusji.

Aby zachować pozory racjonaloności religii trzeb zmusić się do sofizmatów i innych fikołków logicznych