Wpis z mikrobloga

Mirki!
Zdecydowałem się na orient bambino v4 ze względu na całokształt + bardzo ładne cienkie wskazówki. Mam rozterkę jeszcze odnośnie koloru i uniwersalności szarej tarczy. Z jednej strony chciałbym aby zegarek był elegancki, żebym mógł założyć go do garnituru z czym kojarzy mi się wersja z czarną tarczą, a z drugiej uniwersalny tj. np. do jeansów.

Co robić, jak żyć? Czarny czy szary?
#zegarki
https://i.ytimg.com/vi/Gpng677BiLc/maxresdefault.jpg
Pobierz
źródło: comment_5oDbuiVpbM7lAesl1ThFIOTCwVvs20VM.jpg
  • 15
@Obronca_Ucisnionych: "co zrobić, jak żyć"
Weź ciemny niebieski ;-) Uważam że najładniejszy ze wszystkich v4. Niebieski będzie grał z szarym garniturem (błękitna koszula, biała koszula i niebiesk krawat, granatowy garnitur, granatowa koszula a nawet odcienie różowego będą ładnie z nim grały) kwestia gustu.
Na pewno z samego zegarka będzie Pan zadowolony.
@Obronca_Ucisnionych: na kupno jakiegokolwiek zegarek z jakiegokolwiek sklepu poczekalbym teraz do Black Friday. Będą obniżki wszędzie. Zapisz się na newsletter do creationwatches i dutyfreeisland to będziesz na bieżąco. Na dutyfreeisland jeśli się nie mylę to jest restock co jakieś 1,5 miesiąca. Sprawdź też eBay. Ja swojego bambino kupiłem z dutyfreeisland ale poprzez eBay dystrybucje. Na stronie dutyfreeisland pokazało że "out of stock" ale na eBay było parę sztuk dostępnych.