Wpis z mikrobloga

Ale podludzie u mnie w pracy. Szefowa działu miała dziś urodziny o których nie wiedziałem. Trzy kobiety z działu poszły do jej gabinetu z prezentem, gdzie siedziały i lizały jej dupe przez całe pół godziny. Potem przyszły i zadowolone z siebie powiedziały do wszystkich: "a wiecie że pani Ewa ma dziś urodziny? Kupiliśmy jej prezent: wino i pióro, zrobiliśmy to w imieniu wszystkich wiec wypada się złożyć i proszę aby każdy dał po 20 zł" XD wiec tak, głupie #!$%@? po ciuchu poszły do jej gabinetu aby się podlizać bo nikt inny nie wiedział że Ewa ma urodziny, nikt nie wiedział że robimy jakąś zrzute, a teraz gdy swoją misje wykonały chcą zwrotu kasy xD co im powiedzieć jutro gdy przyjdą po kasę? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie chodzi o te 20 zł, ale skoro taką akcje #!$%@?ły o której nikt nie wiedział i wybiły się na nas jak na idiotach to nie dam ani grosza.

#praca #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi
  • 25
@WuDwaKa

Paru ludzi im już tak powiedziało, ja dziś miałem dużo na głowie i wgl tego nie skomentowałem. Widzialem tylko bo mam blisko do gabinetu Ewy jak tam się miziają i śmieszkują przez pół godziny. Myślę sobie od kiedy one są w takiej relacji, no ale potem jak wyszły i odczekały jak Ewa wyjedzie z biura to zaczęły łazić i żebrać o kasę oraz mówić coś o urodzinach Ewy. Sytuacja jest bardziej
@Gasquet: Serio trzeba być bezczelnym by takie coś odwalić. A co jakby kupiły jej prezent nie wiem za 1000 i chciały zwrotu od tych co nie wiedzieli. Też mieliby się dołożyć żeby było po równo na każdego?
@wzorowywykopowicz

Pewnie obliczyły że każdy bez problemu da te 20 zł. Tam nikt nie zarabia najniższej aby tak się cykać, aczkolwiek śmierdzi mi ta zrzutka, my nawet tego nie widzieliśmy na oczy, równie dobrze mogły powiedzieć że kupili jej mercedesa :p