Gorące dyskusje ostatnie 12h

Kiedyś nabrałam kolegę anglika, że takie buty to element tradycyjnego polskiego stroju ludowego. Uwierzył od razu, choć mówił, że to trochę okrutne dla kretów ale cóż, skoro takie były czasy.

#humorobrazkowy #heheszki #uk

odpowiedzi (16)

jak #rozowepaski i wszelkiego rodzaju lunatykujące normictwo może powtarzać, że kobiety mają tak samo ciężko w życiu jak mężczyźni i też muszą się starać o seks XDDD to jest kurwa kpina XDD

poczytajcie tutaj. laska jednego dnia potrafiła dać się wyruchać 5 typom, liczba jej partnerów jest trzycyfrowa, w większości wystarczyło, że powiedziała wprost, że chce się ruchać. robiła to w pracy, w przebieralniach, pod sklepami, no wszędzie. w 9/10 przypadkach dostawała to czego chce.

przecież to nieosiągalne dla 99,99% mężczyzn. i potem się pustaki dziwią dlaczego jak kobieta ma wielu partnerów to jest puszczalska, a jak facet ma wiele partnerek to jest chadem. no kurwa, dlatego. że kobieta nie musi nic żeby mieć seks, a facet jednak musi się nagimastykować a i tak nie zawsze się uda.

https://www.wykop.pl/link/4652947/ama-z-nimfomanka/

a potem taki lunatykujący różowy powie, że jak to nie masz nikogo, wystarczy wyjść do ludzi XDD no jak masz pochwę to wystarczy.

#przegryw #stulejacontent #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (127)

Napisałem do @m__b z prośbą o weryfikację konta. Zobaczymy czy uwierzy we mnie czy zostanie bezbożnikiem i trafi do piekła ( nie żebym groził... ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
    #heheszki #religia #ateizm #bekazkatoli #bekazlewactwa #gownowpis

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (39)