Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W modach elektronicznych sterujemy W, żeby nie spalić grzałki, żeby smakowało itd.
Jak to wygląda w mechanikach? Domyślam się, że wszystko zależy od zastosowanego druta, liczby zwojów itp, bateria zawsze podaje pełny możliwy W?

Mam ochotę na mechanicznego squonka, sensowne to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@virnik: na obecną chwilę nie ma to sensu, elektronika jest tak tania, że po prostu nie warto. Ogniwo podaje zawsze max, brak regulacji oznacza m.in. że jak wyładujesz ogniwo zbyt mocno, to będzie eksplozja (a wcześniej trwałe uszkodzenia i ew. eksplozja w ładowaniu). Moc się zmienia co buch, jak masz źle skręconą grzałkę albo zwarcia - kaplica. No nie warto po prostu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waspin: Btw. strasznie słaby wybór w polskich sklepach czy to stacjonarnych czy to internetowych a przynajmniej w sensownych dla mnie kwotach()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheInquisitive4Ever: właśnie nad nim się zastanawiałem ale jak ma mi strzelić w twarz to może lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytałem Marka ale nic ciekawego do 200zl dla mnie nie znalazł ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bunkrowo: jasne, można. Tylko pytanie po grzyba i co w tym ma być niby super. Zawsze jest bypass mode w elektronikach. Mechaniki mają może tylko tą zaletę, że rurkowce są małe.