Wpis z mikrobloga

1. PO przy władzy
2. PO robi wały
3. Ludzie mają dość PO
4. Wybierają PIS w wyborach
4.76 Korwin nie wchodzi
5. Przemowa Stonogova
6. PIS przy władzy
7. Banda kaczorka spieprzy wszystko czego dotknie
8. Ludzie mają dość PIS
9. Tusk wchodzi cały na biało

Serio w tym kraju tak wygląda wolność i demokracja? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To zaczyna być bardziej ustawione niż przetargi w Rosji

#polityka #pis #po #ambergold #tusk
  • 38
jakoś nie chce mi się wierzyć że Tusk ze swoją świtą są czyści jak łza


@Rhados: Czyli coś w stylu Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie?

PO całkiem dobrze pozacierała co było niewygodne


Dowody.

z tego co zostało nieudolne przedszkolaki z PiSu nie potrafiły zrobić nic


Dowody. PiS to nie są przedszkolaki, jeśli mieliby jakikolwiek dowód na winę to wykorzystaliby go gdzie tylko to możliwe
dowody se możesz na główkę skoczyć


@Rhados: Także tego...

zapewne jakbym Ci podsunął artykuł to wytknąłbyś mi że" niewiarygodne źródło"


Zapewne. Tylko wiesz, że dowody to twarde dowody, a nie przypuszczenia jakiegoś dziennikarza?

Oskarżasz kogoś o zacieranie śladów po (jak się domyślam) poważnych przestępstwach godzących w interes całego kraju i masz na to dowody, ale nie chcesz się nimi podzielić? Serio?
@restecp: pytanie na zasadzie "a daj mi dowód czy Hitler wiedział o holokauście", nie? Tym bardziej że kim jestem na przykład ja żeby takie dowody posiadać? są od tego prokuratury, że takie dowody zapewne posiadają o czym niejednokrotnie na przykład Wassermanowa mówiła, ze ten się kontaktował z tamtym czy inaczej. my takich rzeczy nie mamy, a to co, ktoś siedział i wymyślał kolejne afery? jak przewalali miliardy z OFE? jak padały
pytanie na zasadzie "a daj mi dowód czy Hitler wiedział o holokauście", nie?


No nie, bo to po stronie oskarżającego leży ciężar dowodowy, ja o Hitlera nie pytam, a ty o nim nie wspominałeś

są od tego prokuratury, że takie dowody zapewne posiadają o czym niejednokrotnie na przykład Wassermanowa mówiła, ze ten się kontaktował z tamtym czy inaczej.


I co z tego wynika? PiS rządzi już 3 lata, to chyba wystarczająco dużo
@SzubiDubiDu: oczywiście zaraz się zacznie pieprzenie, ze jako, iż PiS nie wsadza ludzi z PO do pierdla za afery, nie stawia przed Trybunałem Stanu, to oznacza, że ludki z PO są niewinne. Tak samo jak PO nie wsadzało ludzi z PiSu, PiS nie wsadzał z SLD itd.

NIKT NIKOGO NIE MA ZAMIARU WSADZAĆ. Oberwą co najwyżej jakieś płotki, troche się postraszy, a większość usiądzie do wódeczki i się zaśmieje narodowi w
@restecp: na 100% robili wałki. PiS robił wałki, SLD też. Każdy robił I będzie robił. To że następcy nie są wstanie tego udowodnić może świadczyć o dwóch rzeczach: 1 są do dupy 2 #!$%@? #!$%@? łba nie urwie. Ewentualnie wałki były takich rozmiarów, że nie warto drążyć (albo bardzo małe, albo na tyle duże że skandalu nie udzwignie nikt)

Twierdzenie że jakiś rząd nie robi wałków jest marzeniem ściętej głowy