Wpis z mikrobloga

#ambergold #heheszki
Wasserman: Podczas zakladania linii OLT Expreszrobiona z pana syna SŁUPA.
....
Tusk: [...] uzyla takze Pani Przewodniczaca sformulowania "Słup", na Pani miejsu, Pani Posel bylbym bardzo ostrozny z taka nomenklatura, ona stala sie glosna ale w zwiazku z zupelnie innym premierem.

#!$%@? jak ten Dolnald ja tam orze to koniec swiata xDDDDDDDD
Pobierz
źródło: comment_kdftAxddDopsFxTiCSxNQU9UjP70xwUh.jpg
  • 24
@ice_breaker: nie jestem jego idolem, nie przepadam za nim i pamietam ze mnie irytowal jak byl premierem natomiast nie mozna mu odmowic ze zgniotl Wassermann jak robaka.

@piker: poziom komisji to jest dno, szczegolnie przez pkerwsze pol godziny gdy nagminnie mu przerywaja, przewodniczaca wyglasza jakies polityczne mowy #!$%@? wie z jakiej racji a Tus ich tak wypunktowal ze sie na jakis czas opamietali. Na razie obejrzalem tylko 4h przesluchania
@Kieres: @LewackaPropaganda: @saper_vodiczka: Czyli podniesienie VAT-u to było dobre dla wszystkich? Przypomnę tylko wypowiedź Waszego idola politycznego, który powiedział, że każda osoba, która przyjdzie do niego z pomysłem podniesienia VAT-u zostanie zwolniona...
Z gazem łupkowym chodzi mi chociażby o zaniedbania Ministra Środowiska właśnie odnośnie wydobycia gazu oraz udzielania koncesji na wydobycie wydzielanych niekompetentnie oraz z pominięciem procedur (co wykazał raport NIK-u, a wskazywać to może na działalność o podłożu
@golip: Nie powiedziałem nigdzie, że to mój idol. Skąd ten wniosek? Ciekawi mnie tylko czemu Ci "lepsi" politycy nie obniżą go? Może po prostu nie ma takiej opcji w socjalistycznym państwie?
@LewackaPropaganda bo w tej "walce"nie ma lepszych czy gorszych. Są te same uklady i show pod publike. Jeżeli ktoś myśli, że jak PO jest u władzy to PIS nie zarabia to jest śmieszny. Raz wybraliśmy PO żeby PIS nie doszedł do wladzy. Potem odwrotnie. Teraz znowu pierwsza opcja. A oni się śmieją i trzymają Polaków za ryj przez kilkanaście lat - raz przy władzy a raz w opozycji, ciągle tak samo wpływowi,