•  

K.....k 30 Wrocław

Zgłoszenie nr 113 z dnia 2018-01-15 19:34:34

Imię: K.....k
    Miejscowość: Wrocław
    Kim jestem?
    Na co dzień w obszarze zarządzania operacyjnego (produkcja, dostawy, planowanie zdolności produkcyjnych) , w tym sporo kontaktu z klientem wewnętrznym, jak i zewnętrznym. Praca daje mi sporo satysfakcji, a także możliwości rozwoju. Po godzinach próbuję odnaleźć trochę równowagi w pozostałych obszarach życia, aby nie dać się zwariować :-)

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, ambitną, zorganizowaną, rzekomo osobowość Logistyka. Staram się systematycznie dążyć do wyznaczonych sobie celów. Jednak bez popadania w skrajności, pozostawiając sobie miejsca na bycie elastycznym.

Niepozbawiony lekkiej nutki ironii, sarkazmu i dystansu do siebie, jak i otaczającego mnie świata.

Chorobliwej prokrastynacji i wiecznemu narzekaniu mówimy nie :-)

Wygląd
    182, 64. Szczupła budowa ciała. Ciemne, krótkie włosy, do tego zielone oczy. Czasami skuszę się na okulary, innego dnia na soczewki, czasami bez. Zarost zazwyczaj kilkudniowy, ewentualnie brak. Ubiór przed wszystkim czysty i schludny, dostosowany do sytuacji . Dobrymi perfumami nie pogardzę.

Zainteresowania
    Od kilku lat (z małymi przerwami) sporą część wolnego czasu wypełnia bieganie. Do tej pory udało mi się zaliczyć kilka startów zarówno na dłuższych (półmaraton, maraton), jak i krótszych dystansach. Może w dalszej przyszłości pojawi się coś ultra? W tym sezonie pojawił się również rower, czasami treningowo, czasami wycieczkowo. Trochę kilometrów od #rowerowyrownik udało się już odjąć. Pozostając w obszarze aktywności fizycznej, czasami zagram w squasha, rzadziej w tenisa ziemnego, czy badmintona. Innymi aktywnościami nie pogardzę.

Muzycznie bardzo duży przekrój. Od spokojnych, klasycznych brzmień (Ludovico Einaudi, Abel Korzeniowski), po coś mocniejszego (Katatonia, Opeth). Podobnie filmowo/serialowo, szeroki przekrój.

Teatr, opera, to obszar niestety trochę zaniedbany, jednak nie stronię od tego rodzaju rozrywki.

Książki to zazwyczaj literatura faktu, biografie. Czasami wpadnie co ciekawsza pozycja z beletrystyki.

Od gotowania się nie wzbraniam, lubię raz na jakiś czas zaszyć się w kuchni i zabrać się za jakiś nieznany mi wcześniej przepis.

Z obszarów nie wymienionych powyżej wymieniłbym psychologię, wiktymologię, a także łańcuchy dostaw (z uwagi na obecne stanowisko).

Czego oczekuję?
    Przede wszystkim wzajemnego szacunku, szczerości, zrozumienia, wsparcia, partnerstwa. Osoby posiadającej własne zainteresowania, aktywnej, pozytywnie nastawionej do życia, która ma w sobie trochę szaleństwa i spontaniczności. Kogoś, kto dba o siebie zarówno w sferze fizycznej, jak i intelektualnej.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
    „Scenariuszy” może być wiele, wszystko zależy od aktualnych nastrojów, zasobów, spontanicznych zachcianek, itp., itd. Idealnym dniem może być zarówno nieprzespana noc, spędzona na rozmowach o wszystkim i o niczym w towarzystwie dobrego wina, jak i wspólny wypad weekendowy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
    Ślub - w dalszej perspektywie tak;
    Dzieci - tak, jedno lub dwójka;
    Używki - papierosy - kiedyś paliłem, od kilku lat trzymam się z dala; alkohol - okazjonalnie, znając swój umiar; inne substancje - nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
    #mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
    #mirekszukazonywroclaw < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

pokaż spoiler @wypok_smieszne_obrazki @LeVentLeCri @kwasnydeszcz @nika_blue @Asterling

źródło: wykop.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h