Wpis z mikrobloga

Oglądałem ten film i wiadomo wszystko się "dobrze" kończy ogr zdobywa swojego księcia itp. Hipergamia u ogrów oglądających ten film rośnie bo przecież one też mogą mieć chada 9/10
A teraz wyobraźcie sobie film w którym przegryw na końcu jest zakochany z wzajemnością w dziewczynie 8-9/10...No właśnie taki film nigdy nie powstanie bo media regularnie #!$%@?ą mężczyzn o podłogę przypisując im złe cechy i tak zawsze brzydal jest stalkerem, psycholem albo gwałcicielem a nie postacią pozytywną.
#przegryw #zwiazki
źródło: comment_bgzfp1EOdztZGtBU5h2lFLVTX4Rb6mFg.jpg
  • 21
@scotieb: dodam tylko, że wszystkie dziewczyny, z którymi rozmawiałam o tym filmie były nim oburzone właśnie przez analogię "jakby mnie taki brzydal pocałował jak mam zamknięte oczy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teraz wyobraźcie sobie film w którym przegryw na końcu jest zakochany z wzajemnością w dziewczynie 8-9/10...


@scotieb:
"loser gets the girl" to przecież motyw TAK POPULARNY w popkulturze - lata 80 i 90, że powiedziałbym że ten motyw WYCHOWAŁ przegrywów.
Bo te filmy kultywowały filozofię "dziewczyna ci się należy bo jesteś miły".

I jeszcze fakt że we wszystkich filmach i serialach młodzieżowych "chad i stacy" zawsze byli "tymi złymi".

Z
I kuźwa zawsze chodziło o zmianę fryzury i zdjęcie okularów(w skrajnym przypadku - zdjęcie aparatu na zęby). Żadna nie musiała 20kg gubić ani cycków sobie zrobić.

@graf_zero: Nie myślałem, że w Not Another Teen Movie ta parodia była taka... dosłowna.