Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
Równo 32 lata temu Sir Alex Ferguson opuścił Reprezentację Szkocji i przejął Manchester United.

Po 27 latach pracy jego dorobek dla klubu to:
13 - Mistrzostw Anglii
5 - Pucharów Anglii
4 - Puchary Ligi Angielskiej
10 - Tarcz Wspólnoty / Dobroczynności
2 - Puchary Ligi Mistrzów
1- Puchar Zdobywców Pucharów
1 - Superpuchar Europy
1 - Puchar Interkontynetalny
1- Klubowe Mistrzostwo Świata
#united #pilkanozna
Pobierz polik95 - Równo 32 lata temu Sir Alex Ferguson opuścił Reprezentację Szkocji i przeją...
źródło: comment_cuRbI79vEnnIBNPKElJ5P5wN9fpaSojs.jpg
  • 8
@ponuraszafa: Jeżeli myślisz, że Ferguson coś by tutaj zmienił to jesteś w błędzie. To właśnie on zostawił kadrę w opłakanym stanie, sami emeryci i przeciętne nazwiska. Wybrał idealny moment na odejście. I pomimo narzekań na United Jose wygrał europejskie trofeum i zdobył wicemistrzostwo kraju, przy takiej konkurencji jak jest w Anglii to na prawdę to nie jest zły wynik, a jeżeli jest to co powiedzieć o Totkach, Liverpoolu czy Arsenalu, które
To właśnie on zostawił kadrę w opłakanym stanie, sami emeryci i przeciętne nazwiska


@Ron1n: Wiem kolego, chociaż on sam w książce pisał, że przecież zespół byl dobry. Chodziło mi bardziej o to, że SAF potrafił ich trzymać w kupie. United ma dobrych piłkarzy, ale jak jeden mecz grają nieźle to w drugim kopią się po czołach. Mou pomimo 3 lat w klubie nie potrafi ich sensownie zgrać i ustawić.
Mou pomimo 3 lat w klubie nie potrafi ich sensownie zgrać i ustawić.


@ponuraszafa: I pomimo tego wykręcił wicemistrzostwo, nie wiem czy teraz bardziej obrażasz Mou czy poziom ligi ;)
Jose jest specyficznym trenerem, to już raczej czas żeby odszedł, ale nie przesadzajmy, że aż taka tragedia za jego rządów się stała.
@Ron1n: Jedno i drugie zasadniczo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mourinho nigdy nie lubiłem jako trenera, także w United to nie jest mój ulubiony trener. Chociaż po Moyesie i Van Gaalu to i tak spoko. Ale sama liga angielska też odstaje ostatnio. Poza Liverpoolem w finale Champions League ostatnim angielskim klubem w finale było United z SAFem. Niby w lidze jest te 5-6 dobrych zespołów, ale i tak