Wpis z mikrobloga

@fronndes: a wg trackingu przesyłka była już w Twojej lokalnej placówce pocztowej? Bo zazwyczaj zawracane są przesyłki błędnie zaadresowane, nie do rozszyfrowania z adresem lub nie odebrane ze względu na kontrolę celną.
@Andczej bo to jest już nie pierwszy raz jak takie coś się dzieje?, na przesyłce powinien być adres nr telefonu do mnie a poza tym chyba jeżeli tracking jest prowadzony to chyba mają jakieś dane na temat tej przesyłki a nie tylko sam jej numer
na przesyłce powinien być adres nr telefonu do mnie


@fronndes: powinien być ale mógł zostać uszkodzony czy nieczytelny lub błędny, tego nie wiesz

chyba jeżeli tracking jest prowadzony to chyba mają jakieś dane na temat tej przesyłki a nie tylko sam jej numer


nie bo to tylko list
@Andczej no ale chciałem się zapytać czy może ktoś już się spotkał z taką sytuacją co zrobił albo jak taka historia się skończyła, zadzwonię do nich ale nie mogę w tym momencie tego zrobić.
@fronndes: ja dwa razy, za pierwszym razem błędny status, za drugim razem pani powiedziała mi że przesyłka poszła na zwrot bo na etykiecie było tylko imię, a adres był błędny (podobno zamiast Michałowej 7/7 było Micccccccc cc, coś tego typu), jakby cokolwiek im wskazało że to do mnie to nie byłoby problemu

@fronndes:

Ja się nie spotkałem, czasem jak patrzyłem na etykiety, to chyba tylko po kodzie pocztowym poznawali że to moja przesyłka ;)

Ale tak to jest jak ma się szacunek do pań na poczcie i się je często odwiedza :]
@fronndes:
Jak przesyłka nie opuściła jeszcze kraju to zalecam szybki kontakt z Działem Rozdzielni Przesyłek Listowych w Obrocie Zagranicznym WER Warszawa - tel. 22 548 13 58. Powinni pomóc.
Pani w poczcie mi powiedziała ze przesyłka jest źle zaadresowana i ze oni tą paczkę odsyłają z powrotem do Chin bo nie wiadomo jaki jest odbiorca...
@fronndes: pisz maila ze swoimi danymi na kontakt@poczta-polska.pl z prośbą o zatrzymanie jej w kraju a od nadawcy poproś o kopię dowodu nadania. Najczęściej przesyłki daje się zatrzymać, dzisiaj miałem 2 takie gdzie nie było podanego numeru bloku i mieszkania, sama nazwa ulicy.