Wpis z mikrobloga

Chej, cheeej, cheeeeej
Wrucilem do Was kohani ze Sztumu. Było cienzko, ale sie udało i moja dupa wciąż jest ciasna jak po praniu.

Z tego miejsca kcialbym podziekowac wszystkim za mile slowa skierowane do mnie, a przede wszystkim osobom prowadzącym akcje #muremzamichalemszkotem czyli użytkownikom @MondryPajonk, @fsfdjf oraz @Marynasz za bycie moim oknem na świat. Serdeczne podziękowanie także dla mojego kolegi @Manderigon, który dołożył sporą cegiełke do mojego powrotu tutaj.
Dziekuje oczywiście ruwniez wszystkim udzielającym sie pod tagiem, wiedzcie ze w tych gorzkich kwilach wywolaliscie wiele usmiechu na mojej twarzy i wlewaliście nadzieje w moje serduszko. Kc Was wszystkich.

Doceniam tesz szczególne poświęcenie niektórych użytkowników w tej nierównej walce. @DoggEusz, @Never00Mind, @PamBeesly oraz @Wrathkrigs - wiedzcie, ze Wasze banicje nie poszly na marne, a po wyjściu ze sztumu jeszcze nie raz zobaczycie moje plusiki pod Waszymi wpisami.

Jeżeli o kimkolwiek tutaj zapomniałem to bardzo przepraszam, ale było Was multum. Jestescie dla mnie jak wielka patologiczna rodzina, dobrze być tu z Wami. Teras wracam do @rzapka i naszych kijanek bo bardzo sie stesknilem za nimi. Pjona dla prawdziwych, mela na ryj dla fałszywcuw, elo.

A i teraz czas na rakiete dla @Fikaczu_ wruce po Ciebie kumplu
  • 22