Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy - mam pada Tracer Shogun (a'la Dualshock 3) i chciałbym zagrać w Zeldę:Breath of the Wild na Cemu 1.14, ale gdy wejdę w Input settings i wybiorę DirectInput (Xinput jest pusty) z tym padem to cemu się wyłącza. Rozumiem, że potrzebuję emulatora, który zrobi z niego pada od XBOXa 360, tak? Będę wdzięczny za link do jakiegoś poradnika lub instrukcje.
Wołam @budus2 ponieważ pomagałeś mi w samym ustawieniu emulatora i gry.
#pcmasterrace
  • 10
@budus2: Mi scp nie działa niestety, biorę install ds3 driver (ten jest najbardziej podobny), faktycznie tworzy urządzenie "Kontroler XBOX 360", ale nie ma żadnych reakcji na przyciski - tak jakby był niewspierany.
@budus2: Motioninjoy chyba padło, zainstalowałem program to zamiast pokazać mi ustawienia próbował mi wcisnąć wygranego Iphone'a i instalator Javy... @Trzpiot: Stracę dokładność ruchów w porównaniu do prawdziwej emulacji :/
@budus2: X360CE jakoś nie działa, czytałem w internecie i nie jestem sam. Już 2.5h nad tym siedzę. XinputPlus też dupa - Cemu wykrywa emulację, ale nie ma reakcji na przyciski pada. @Noggin_Clontith: W tym problem że na razie nie rusza, męczę się z padem.