Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz najbardziej opłaca się wziąć abonament na telefon?

Jedyne co mi w nim potrzeba to nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, żadnych internetów czy sms'ów (bo abonament będzie na babcię - obecnie ma ona na kartę w plusie). Popatrzyłem sobie na początek na plusa właśnie, ale tam jest moim zdaniem dramat - 40zł miesięcznie (bo babcia nie ogarnia neta więc rachunek ma przychodzić pocztą - internetowo jest 30zł, ale to nie wchodzi w grę).

#telefony #plus #orange #play #virginmobile
  • 17
@290988: właśnie patrze na to nju

@plesples: nie mogę
@zenkowik: chcę, żeby wszystko była w stanie ogarnąć sama. Nie mam głowy, żeby pamiętać o takich rzeczach, a za rok na bank o tym zapomnę. Wolę żeby świadomie co miesiąc sama sobie opłacała na poczcie tak jak robi to z wszystkimi innymi rachunkami
@heheszkitroche mamy dla Twojej babci dobrą propozycję! W naszej ofercie Solo S będzie miała m.in. nieograniczone rozmowy ze wszystkimi krajowymi numerami komórkowymi i stacjonarnymi, nielimitowane SMS’y do sieci Play (poza siecią jedyne 0,19 gr) i internet w kraju 5 GB. Fakturę oczywiście dostarczymy pocztą ;) Cena to 35 zł miesięcznie. Przy tym rozwiązaniu umowę zawieramy na 24 miesiące, a do pierwszej faktury doliczamy opłatę aktywacyjną 50 zł. Najlepszą wiadomość zachowaliśmy na koniec
@play_polska: Dzięki za odzew, ale na tle innych sieci ta oferta nie jest niestety jakoś szczególnie korzystna.

Moja babcia i tak nie będzie korzystać z smsów i internetu, a reszta kosztów kształtuję się tak:

35zł x 18 = 630 (koszt w ciągu trwania całej umowy)
teraz 630 / 24 = 26,25 (tyle wyjdzie średnia cena abonamentu na miesiąc)
i jeszcze średnio około 2zł miesięcznie za aktywację (50 / 24)

Czyli wychodzi