Wpis z mikrobloga

oglądam wczorajszą #misjafutbol i ja #!$%@?... Mati Borek - największy lizus pod słońcem. Gadka o Nawałce w nawiązaniu do odrzucenia propozycji z Zagłębia i Lecha. Mati twierdzi, że Nawałka to bardzo dobry trener i nie musi przyjmować propozycji wyżej wymienionych, bo, UWAGA "ON NIE MUSI JUŻ NIC ROBIĆ DO KOŃCA ŻYCIA" XDDDDDD
Czaicie? Nawałka udowodnił swoją wielkość doprowadzenia niezłej reprezentacji do ćwierćfinału Euro i wprowadził do MŚ XDD no #!$%@? kabaret. Nawałka, rzadki trener, który #!$%@? osiągnął, pompowany przez Euro i to, że nie pracuje nigdzie na Zachodzie teraz, to umówmy się - nie jest jego wybór. Co potwierdził lizus, że Nawałka mu mówił przez telefon, że dostał oferty... Z AZJI XDD
Polskie #!$%@? "dziennikarstwo" czyli wychwalanie pod nieba przeciętnych trenerów, lizanie dupy reprezentacji i PZPNowi, i robienie z ekstraklasy jakieś poważnej ligi. I co roku tylko siedzą i #!$%@?ą "A CO SIĘ STAŁO Z LEGIĄ/LECHEM/INNYM GÓWNEM KTÓRE W POPRZEDNIM SEZONIE BYŁO W 3, A TEREAZ #!$%@? GRA". No co się stało? Może to, że te kluby, podejście działaczy, trenerów i samych piłkarzy to #!$%@? żart i mamy tego wyniki co roku, we wrześniu, a czasem i latem XDDD
#boldupy #pilkanozna #ekstraklasa
  • 13
@Poro6niec to jest jakiś żart. Fakt - fajnie się go słucha, bo jest zajebistym mówcą i oddać mu trzeba, że dużo wie, bo też dużo piłki, na różnym poziomie ogląda. Tym bardziej mnie dziwi jego #!$%@?, jaki to Nawałka nie jest wybitny czy jaki to Brzęczek ma warsztat skoro ma porównanie do wielkiej piłki, bo ją ogląda i poniekąd uczestniczy - w końcu cumpel Piszczka, Grosika, Lewego i w ogóle wszystkich... tak
@MSKappa tylko, że to nie decyzja trenera czy Matiego, tylko Piszczka, więc jeśli on nie chce wrócić to wszelkie rozmowy na ten temat można sobie darować.

Ja to zrozumiałem nie tak, że spełnił się jako człowiek, bo wtedy okej, zgoda. Zrozumiałem, że nie musi już nic udowadniać, bo jest takim świetnym trenerem co podważam mocno.