•  

Homeopatia z medycznego punktu widzenia jest nieszkodliwa, bo nic w organizmie sie nie zmieni przeciez, z reszta nikt nie kaze ci sie zgadzac z jego pogladami, ja lubie go sluchac ale tez nie ze wszystkim sie zgadzam, uwazam ze to normalne
    Źródło

Szkodliwy ignorant którego słucha dziesiątki tysięcy ludzi twierdzi, że homeopatia to nic złego. No, ale czego spodziewać się po antynaukowym zakonniku żyjącemu z religii. To ten sam poziom co Źięba. Czegoś takiego nie można tolerować, ile historii o ludziach którzy uwierzyli szarlatanerii, przestali chodzić do lekarza a potem umarli sami słyszeliście?
    Z bardziej znanych przypadków to sam Steve Jobs żarł warzywa i korzonki i myślał że wyleczy go to z raka, chociaż pod koniec zaczął się leczyć normalnie i żałował.

Chociaż to nie pierwszy raz gdy Szustak pierdoli jak potrzaskany, już wcześniej w blogu o homoseksualiźmie twierdził że zna osoby którym udało się z tego wyjść xD

Tacy ludzie są szkodliwi społecznie i powinny być bezlitośnie tępieni.
    #shitwykopsays #bekazkatoli #altmed

źródło: youtube.com

•  

@Magromo: przecież to oczywiste że typo uderza we wszystkie klikalne tematy i mówi o nich tak by przypodobać się większości społeczeństwa, ten kanał to biznesowy majstersztyk. Szapo ba dla pomysłodawcy. Maszynka do zarabiania, a koszt produkcji zerowy praktycznie.

•  

@jakfau:
      Popierają go zarówno katolicy, jak i "jestem ateistą, ale nie antyklerykałem i nie pozowolę by podziały za mnie decydowały". I wszyscy mają w dupie, czy to co mówi ma sens, bo samo to co w pierwszym zdaniu napisałem im wystarcza.

•  
      L......................e

+9

@Magromo: Homeopatia jest jak jazda po alkoholu. Można to w skrócie tak opisać:

Jazda po alkoholu to nic złego przecież, w końcu prawie każdy jeździ autem, a ja też jeżdżę, tylko czasem jestem delikatnie podpity, co to 1-2 promile, ale znam siebie i wiem że jeżdżę równie dobrze, bo przecież widzę jak jadę, nawet jak następnego dnia nie pamiętam. Jazda nigdy nikomu nie zaszkodziła.

+: Magromo, P........a +7 innych
    •  

@Magromo: dajcie pienionzka na rozwuuuoj to w następnym odcinku zamiast cegieł będzie okno wieżowca. Bóg zapłać.

•  

Chociaż to nie pierwszy raz gdy Szustak pierdoli jak potrzaskany, już wcześniej w blogu o homoseksualiźmie twierdził że zna osoby którym udało się z tego wyjść xD

@Magromo: jest po prostu bardzo naiwny w kwestii porządku biologicznego a broni go na kanale stado madek.

•  

a broni go na kanale stado madek.

@dertom: Stado madek? 65 tys. madki mu wysyłają? Normalni ludzie tego człowieku popularyzują, bo przecież to taki "cool" ksiądz, "młodzieżowy".

•  

@Magromo: jak poczytasz to największy jazgot tam robią madki.

Normalni ludzie tego człowieku popularyzują,

@Magromo: widocznie czegoś takiego brakuje w Kościele. A to że stado bezrefleksyjnie za nim biegnie traktując go nieomylnie no to trudno. Najwyższy poziom miał wiele lat temu jak robił konferencje w oparciu o teksty Orygenesa, teraz to już tylko coach i show.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Magromo: ale przesłuchaj to nagranie, bo on nic kontrowersyjnego nie mówi... kościół sie tematem nie zajmuje, skutecznosc leczenia nie potwierdzona + nie moze zastepowac medycyny konwencjonalnej. Gdzie on jest szkodliwy spolecznie?

•  

@Waleczny_ramol: Chociażby w tym, że nie potępia wprost metody, która jest absurdalna merytorycznie i absurdalna finansowo. Metody, która jest jawnym oszustwem. Metody, której propagowanie jest po prostu grzechem według jego własnego kodeksu moralnego.

Czasami trzeba mieć jaja, a nie jak ta ciepła klucha "a mooooże taaaak, a moooooże nieeee, w suumie to nieee wieeeem, dajcie donejta".

•  
      m.......2

+1

Ja tylko sie dopisze ze to taki zjeb ze chuj.
      Ale wszyscy lajkuja bo hehe zakonnik i taki spoko hehe.

•  

@Hound: dlaczego propagowanie homeopatii jest grzechem?
      A poza tym jest nieszkodliwa sama w sobie. Jezeli masz raka i bedziesz sie leczyl homeopatia to sie nie wyleczysz ale nie zaszkodzi. Logika zawarta w wypowiedzi jest wazna a nie to co nie zostalo powiedziane

•  

@Magromo: lol koleś nie powiedział nic co byłoby sprzeczne z nauczaniem KK czy "szkodliwe społecznie". Powiedział, że Kościół umywa ręce, a hemeopatia nie jest zagrożeniem DUCHOWYM. Nie stwierdził, że ta metoda jest skuteczna czy nieskuteczna, bo to nie leży w jego kompetencji. Nie powiedział też o nic o odrzucaniu medycyny konwencjonalnej, a skupił się na aspekcie duchowym.

Czego oczekiwales? Jakby powiedział, że homeopatia jest zła i stanowi zagrożenie duchowe to byłoby "Hurdur Szustak mówi, że hemeopatia to okultyzm i satanizm ikdeeee #bekazkatoli"

•  

@Magromo: co ty chciales? to szostak jest, on tak ma. zawierzyc maryi i do przodu.
      dlatego go nie lubie bo on z tym usmieszkiem wytlumaczy najglupsze glupoty, po dodaniu filmu na yt juz ma wyjebane a barany ogladaja i mu wierza.

•  

Nie oglądałem materiału, ale co do podpisu to u mnie na uniwerku medycznym profesor z farmakologii pouczał nas, że nie należy ludziom tłumaczyć, że homeopatia nie działa, bo im silniej wierzą tym większy efekt placebo i większe szanse na polepszenie stanu zdrowia.
      Co więcej sam się przyznał, że preparat homeopatyczny przyjmował, gdy zawiodły konwencjonalne leki i po nim mu się polepszyło. Oczywiście dał nam wcześniej wykład o tym, że w preparacie homeo najczęściej nie ma ani jednej cząsteczki aktywnej (jest woda/cukier),a a poprawa zależy od efektu psychologicznego. Z tego co mówił to problem dotyczył problemów z mówieniem, przez co miał problem w prowadzeniu wykładów i powoli zastanawiał się nad zakończeniem kariery profesora.

•  

@Magromo: wykopki też go uwielbiają, było w znaleziskach jak to się wybiera na wycieczkę... ekhm pielgrzymkę do Jerozolimy za grzechy kościoła xD

•  

twierdził że zna osoby którym udało się z tego wyjść

@Magromo: skąd wiesz ze nie zna?

•  

dlaczego propagowanie homeopatii jest grzechem?

Bo nikt z propagatorów nie ma dowodów na to, że działa, a jednocześnie sprzedaje/promuje produkty, które są cholernie drogie. To jest ordynarne kłamstwo, oszustwo i wyłudzenie.

A poza tym jest nieszkodliwa sama w sobie.

Sama w sobie może i jest nieszkodliwa, ale ona nie istnieje "sama w sobie". Istnieje w kontekście, m.in. w kontekście swojej ceny.

Jezeli masz raka i bedziesz sie leczyl homeopatia to sie nie wyleczysz ale nie zaszkodzi.

Gdyby była darmowa, to bym się zgodził. Jest bardzo droga, więc mylisz się. Zaszkodzi ci finansowo, potencjalnie zamykając realne ścieżki leczenia, albo chociaż redukując to, co zostawisz po sobie rodzinie, aby było im lżej po twojej śmierci.

Logika zawarta w wypowiedzi jest wazna a nie to co nie zostalo powiedziane

Co?

@bacanahali:

•  

@Hound: czyli jak coś jest drogie to musi dzialac? Jak se kupie coś drogiego (breloczek z diamentami), ktory nie ma zadnej istotnej funkcji to grzesze? Co cie obchodzi na co ludzie wydaja pieniadze? Jak chca placic pińcet baniek za efekt placebo to ich wolność. Placebo działa i już więc do wyłudzenia daaaleka droga.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wyjaśnijmy to raz na zawsze. Coca cola czy Pepsi .
    #heheszki #pytanie

odpowiedzi (99)

Co można mieć za 20 miliardów PLN rocznie?

Wybudować ok 500 km bezkolizyjnych dróg szybkiego ruchu o przekroju 2x2, a uwzględniając dofinansowanie z UE byłoby to ponad 1000 km. W 5 lat program budowy dróg zakończony, każde miasto 100-tysieczne w Polsce podłączone ekspresówką do sieci dróg.

ALBO

Kupić ok 60-70 samolotów F-16 w wypasionej wersji (obecnie mamy ich 48 sztuk). W ciągu 5 lat za tą kasę można wystawić siły powietrzne 300-400 nowoczesnych samolotów które spokojnie jak równy z równym walczyłyby z całą flotą powietrzną potencjalnego przeciwnika w postaci Federacji Rosyjskiej

ALBO

Kupić około 800 czołgów Leopard 2A5. Po 3 latach mamy 2400 leopardów czyli siły zbrojne zdolne pozamiatać każdego przeciwnika. Wątpie nawet czy przemysł niemiecki byłby w stanie dostarczyć takie ilości w takim czasie. 60 kurwa miliardów zeta, ja pierdolę. Ruscy nie mieliby już wtedy nic do gadania w tej części Europy.

ALBO

W ciągu 6-7 lat wybudować prawdziwą sieć szkieletową pociągów dużej prędkości między głównymi miastami, ze składami jeżdżącymi ponad 300 km/h podróż z Trójmiasta do Krakowa skracając do ok 2,5 godzin

ALBO

Wybudować elektrownię jądrową o mocy 1000 MW (szacunkowy koszt to ok 20 mld właśnie). Po 5 latach mamy 5 takich elektrowni. Po 10 latach stajemy się praktycznie niezależni energetycznie. Oczywiście wiadomo że budowa jednej trwa kilka lat, ale finansowanie na każdą kolejną można by mieć co roku, bo co roku wpada nowe 20 mld.

ALBO

Wybudować 20 tysięcy boisk typu Orlik. Przyzwoita infrastruktura sportowa nawet nie w każdej gminie ale w każdej najmniejszej wsi.

ALBO

Wybudować 10 (dziesieć) Stadionów Narodowych takich jak ten w Warszawie. Dziesięć kurwa.

ALBO

W ciągu ok 5 lat zbudować własny system satelitarny alternatywny dla GPS, Glonassa czy Galileo, kupując know-how, dostawę saleitów itd. na rynku. Nie wiem po co, ale moglibyśmy.

ALBO

Wybudować w 2 lata Wielki Zderzacz Hadronów. W ramach ułańskiej fantazji moglibyśmy go, kurwa, pod Sosnowcem umieścić i wymagać wiz wjazdowych dla naukowców walących tam z całego świata do prowadzenia badań.

ALBO....

Dać ludziom 500 na dziecko przez jeden rok

pokaż spoiler Wpis oryginalny użytkownika @comrade

#polska #bekazpisu #bekazlewactwa #komunizm #socjalizm #wenezuela #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (107)

Tydzień u Oskarka:

Legia - Cracovia 0:2
    Atletico - Juventus 2:0
    Lech - Legia 2:0

#mecz #pilkanozna

odpowiedzi (19)