Wpis z mikrobloga

@moneymakeer: robiłem już trochę konfiguracji rekordów DNS ale nigdy w shopify, według tej instrukcji wystarczy dodać w ustawieniach shopify, Twoją domenę a potem w nazwie wyedytować rekord CNAME i A na podane w instrukcji dane. Mogę pomóc ale nie obiecuje że się uda, jak chcesz to się odezwij na priv.
użytkownik @devones atakuje wiele osób na forum, a dzisiaj przyszła kolej na mnie.


@krzysiekjubilat: Gdzie niby? Niby tak atakuje konta że dostają bany za multikonto.

Jak widać zajmuje się czarnym PR!


@krzysiekjubilat: Naprawdę dajcie sobie spokój, pogrążacie się w tym coraz dalej tymi multikontami. Jak widać teraz będziesz biegać i spamować pod każdym wpisem.
@devones przestań już prowadzić czarny PR.


@krzysiekjubilat: Nie prowadzę żadnego czarnego PR - po prostu bawi mnie jak ktoś fatalnie przeprowadza tutaj akcję marketingową.

ale to że korzystam z ich usług nie oznacza


@krzysiekjubilat: No dobrze, dobrze nie musisz się tłumaczyć ( ͡º ͜ʖ͡º) - nie chcesz ze mną dyskutować to mi nie odpisuj.
@devones nie dam ci satysfakcji odpuszczając tą dyskusje. Cały czas uważam że powodem dla którego mnie atakujesz jest tylko to że korzystam z nazwa.pl, a to oznacza że twoim celem jest tylko i wyłącznie prowadzenie czarnego PR i piętnowanie wszystkich którzy cokolwiek dobrego napiszą o nazwa.pl. W...a mnie to kiedy ogranicza się wolność wypowiedzi.
wyłącznie prowadzenie czarnego PR


@krzysiekjubilat: Czarny PR to ktoś sobie prowadzi tutaj sam że pod ostatnimi wpisami o nazwa pozytywne opinie pochodzą z zbanowanych multikont.

W...a mnie to kiedy ogranicza się wolność wypowiedzi.


@krzysiekjubilat: Tak jeszcze do takich akcji dodaj wolność wypowiedzi - kompromituj się dalej. Słucham.