Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Czy ludzi już nie #!$%@?ło z tą szopką niepodległościową? Internet, telewizja, radio, prasa, wszędzie oczekiwanie na 11.11.2018. Staram się od tego trochę odcinać, bo to już zwyczajnie męczy, ile można słuchać o jednym i tym samym. Tymczasem loguję się na Steama i…

#11listopada #1918 #polska #niepodleglosc #steam i dla mnie to już #!$%@? trochę zaczyna się robić #nacjololo więc #niepopularnaopinia
Pangia - Ja #!$%@?. Czy ludzi już nie #!$%@?ło z tą szopką niepodległościową? Interne...

źródło: comment_l0bWRlJbbBS6EzqmPe2W9rrbdvxCRtfC.jpg

Pobierz
  • 44
@Aokx: a wczoraj czytałem o gościu z Polski, który zrobił Warcaby w Google Play i zdobyl 50 mln ściągnięć. Najgorsze oceny dostawał od Polaków, ale jak dodał dopisek "Made in Poland", to pospolite ruszenie zaczęło masowo dawać 5 stars :D
Zakompleksiony naród zwyczajnie.


@Aokx: to najbardziej zakompleksionym wg ciebie muszą być stany zjednoczone które swoje dziedzictwo/patos/patriotyzm/dume/i #!$%@? wie co jeszcze, wrzucają gdzie sie da
@guest: Nie, oni mają problemy z tym że nie mają historii, narodu, kultury. Każdy imigrant był z innej beczki. Musieli się jakoś łączyć ku sobie.
@Pangia: 100-lecie odzyskania niepodleglości przez polskę. najważniejsze święto państwowe. to tak jakbyś był #!$%@? o #!$%@? na boże narodzenie. że idziesz do sklepu tam świąteczny stuff, w TV to samo i... nawet na steamie.
@Atreyu: @guest: @GlobalEliteShop: w USA to jednak inaczej wygląda. Tam są pikniki, koncerty, święta, zabawy publiczne. U nas jest marsz smutasów z mordami wygiętymi w pałąk, od czasu do czasu ustawka 5 vs drzewko miejskie. Oczywiście "Polska Walcząca", "Śmierć Wrogom Ojczyzny", "Polska dla Polaków", "Biała rasa", "Prawdziwi i fałszywi Polacy". Czasem spali się kukłe jakiegoś Żyda (nawiasem mówiąc, Niemcy nie zabili kilku milionów Żydów, a Obywateli Polskich z dziada
@nesman: W sumie tak jest, bo robi się z tego medialną hucpę i święto konsumpcjonizmu. Dlatego też np. dla mnie nie istnieją Walentynki.
@rafal-heros: A z czego tu się cieszyć i radować? Wybrali kolejnego Jana Pawła II na papieża? Zdobyliśmy mistrzostwo świata w picipolo na małe bramki? Święto jak święto, jak co roku pójdzie Marsz Niepodległości, warszafka stanie na cały dzień, a że policmajstry protestują, to może będzie jakiś #!$%@?
@Pangia: Niech każdy żyje tak jak chce, przejdź się do lasu na kilka godzin aż do zmroku. Fajna pogoda, wysokie temperatury jak na listopad. Jest dużo opcji jak ciekawie spędzić czas. Polecam, Wojciech Modest Amaro.
@Pangia: wyjdź z domu i zobacz co osiągnęliśmy za co dziadkowie oddali życie i co jeszcze można zrobic. Docen to co masz tak jak czasami ludzie doceniają piękny dzień w parku i otaczająca ich przyrodę. Niby jest to oczywiste i wydaje się że to będzie trwać wiecznie ale niekoniecznie
@mendofonix: Data jest jaka jest, nie zmienisz tego niestety. W każdym razie repertuar jest spory, nie ogranicza się tylko do słynnego marszu. Nie rozumiem też dlaczego taka promocja ma być czymś złym, ot zwykłe szukanie powodów byleby tylko #!$%@?ć drugiemu i pokazać jakim to jest się obywatelem świata.