Wpis z mikrobloga

@GrubyRozowyKot: Tak na szybko - jeśli jeszcze nie masz Wieśka 3 to jest dobra okazja, wersja GOTY (ze wszystkimi dodatkami i DLC) za 6 dyszek, bardzo przyjemna opcja.

Dying Light za 4 dyszki - też fajna opcja.

Superhot, 18 zeta - ujdzie.

Frotspunk, 8 dych - IMO słabo, gra jest dobra ale szybko się nudzi, nawet po przecenie troszkę za drogie to to.

Shadow Warrior, 35 - trochę sporawo, grę można
@LubieSzaszylkiZLublina: a przestali go robić nieudacznicy czy nadal mają programistów za 6k? Sry m8, ale jak programistów traktuje się jak gówno to i takich się ma, a soft jest wtedy po #!$%@?. Chodzi mi oczywiście o ich launcher. Wiem, że można bez, ale żyjemy w roku 2018 - korzystanie z launchera jest po prostu wygodne. Ten gogowy... rozumiem dlaczego ludzie wolą go unikać. Ja się przez to odbiłem od w3 na
@ciemny_kolor: @kamillus: Jeżeli chodzi o gry na GOGu jest to znacznie lepszy system niż na Steamie, bez dwóch zdań. Na GOGu można pobrać instalator gry i jako tako ją posiadać, a na Steamie ma się tylko płatną subskrypcję która jest zależna od Steama. Jak Steam postanowi odciąć kogoś od ich konta, to wszystkie gry idą się #!$%@?ć, a na GOGu, jeżeli ktoś pobrał instalator, a GOG odetnie dostęp do gier,
na Steamie ma się tylko płatną subskrypcję która jest zależna od Steama. Jak Steam postanowi odciąć kogoś od ich konta

@supra107: a jak spadnie Ci na głowę cegłówka to już nie pograsz i na #!$%@? Ci pudełko? ;)