Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam laptopa do 3000 pln, mój obecny niestety nie nadaje się już do niczego :( Co polecacie? Na co zwrócić szczególną uwagę? Z tego co słyszałem, to najbardziej polecane są DELLE, ale to raczej nie ten budżet. Których marek unikać (Acer shit?)? Nie potrzebuje wielkiego dysku, celowałbym raczej w SSD (podobno dużo szybsze działanie), kartę sieciową obsługującą sieć 5g (karta do 1000 mb/s, ponieważ mam światłowód),głównie będę użytkował go do przeglądania bezstresowo neta, przygotowania materiałów do pracy i grania w grę z 2000 roku, więc dużych wymagań nie mam :)
#cokupic #laptopy #laptop #komputery #dell
  • 8
@koziar123: odradzam ideapady 7xx. Mialem jednego jakiegoś tańszego, równo po gwarancji spaliła się płyta główna sama z siebie. Drugi miala moja dziewczyna, tam nie pamietam co sie stalo, ale usiłowalem go ratować i też po 4 latach byl do wywalenia..
@koziar123: ale to tylko moje doświadczenia, może trafiliśmy na jakąś #!$%@?. A mam starego Asusa K50ID, któego używam tylko do pisania i czasem jakieś programy do grafów, mam go ponad 8 lat i był jeden problem z zasilaczem