Wpis z mikrobloga

@pregunta: Mirki i Mirabelki. Temat walkowany juz miliard razy. Jak radzicie sobie z rozstaniami? Wlasnie ostatecznie konczy sie w moim zyciu cos bardzo waznego. Jak to ktos powiedzial: "kocham bezwarunkowo". Ale ta druga osoba juz nie. Ja chcialabym tlumaczyc wszystkie nieporozumienia, dogadywac sie, stawac sie RAZEM lepszymi ludzmi i uczyc sie siebie rozumiec a nie tylko denerwowac na to co nam nie pasuje, ale nie ma wspolpracy z drugiej strony. Jest tylko zlosc na mnie, ze chce tyle rozmawiac. Chcialabym, zeby bylo dobrze, ale nie ma z kim... Z nerwow dzis prawie nie spalam, nie jadlam od wczorajszego obiadu. Do tego doszly problemy zoladkowe na tle nerwowym. Probuje sie ogarnac i nie taplac w tym smutku, ale po minucie ogarniecia wybucham placzem nie do opanowania. Chcialam poszukac kogos na tinderze, zeby zagluszyc chociaz na chwile to zle samopoczucie, ale to chyba nie aplikacja dla mnie. Tak nie da sie zyc. Boli mnie wszystko, a najbardziej serce. Rozpadam sie.

Powiedzcie mi cos. ;((((((

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #bolaceserduszko
  • 38
@pregunta: Ten tinder to chyba kiepski pomysł, ale może po prostu zacznij wychodzić ze znajomymi, książki sobie kup jakieś, siłka, basen, a jak nie to chociażby serial jakiś ciekawy zacznij oglądać. Głowa do góry, skoro nie chce niczego naprawiać, rozmawiać to sama nic nie zdziałasz. Z czasen będzie tylko lepiej, daj sobie czas! :)
Nie o puszczanie sie chodzi a o obecnosc drugiej osoby.


@pregunta: a to nie masz żadnych znajomych? serio, tinder po rozstaniu i zwalanie na kogoś dopiero co poznanego swoich problemów to chyba najgłupszy pomysł ever.

nie ma żadnej rady poza wypełnianiem sobie maksymalnie czasu tak, żeby mieć czas na płacz i myślenie jedynie przed snem. wychodź ze znajomymi, ucz się dużo, pracuj, zapisz na siłownię/basen. rób jak najwięcej, bo jak zamkniesz
@pregunta: Nie uważam znajomości przez tindera za dobre w pierwszych chwilach po rozstaniu, łatwo się skaleczyć. Myślę że najlepiej teraz być ,kontaktować się z najbliższymi ,a przede wszystkim skupić na sobie. Masz bardzo dobre podejście, chcesz pracować, docierać się, dogadywać. Jeśli Ta osoba to zrozumie - super, jeśli nie - najprawdopodobniej nie jest gotowa na związek. Wyjdź do kina, na spacer, może przelamiesz się do jedzonka, przetrzymaj się, życie nie kończy