Wpis z mikrobloga

Serio #!$%@? #mirkokoksy, jak mnie #!$%@?ą tacy profesjonalisci od siedmiu boleści... Robię se ćwiczenie, podchodzi do mnie taki i mówi że robię źle. Pytam co źle, czy garbie się podczas unoszenia sztangi czy co. A on że źle trzymam, bo na ćwiczenie bicepsa to powinienem trzymać ją "tak" i bierze ją ode mnie i robi unoszenia sztangi podchwytem (nie potrafi nawet się wysłowić, żebym podchwytem a nie nachwytem). Ja spokojnie mu tłumaczę, że podczas unoszenia sztangi podchwytem pracują bicepsy, a ja aktualnie chciałem rozwinąć muskulaturę przedramion i robię sobie nachwytem bo wtedy przedramiona są bardziej zaangażowane. No to on mówi że na przedramiona to jest unoszenie hantelek... #!$%@? że mnie nie zna, nie zna mojego ciała jak ja ale musi wysrać parę durnych #!$%@? rad. Unoszenie hantelek powoduje całkiem inny rozwój mięśnia. Wyżej sra niż dupe ma. Przytaknąłem mu dwa razy i poszedłem dokończyć serię, a ten debil poszedł robić rozpiętki na maksymalnym wyproście. Normalnie aż miałem ochotę #!$%@?ć mu w ryj sztangą. Jak tylko zdobędę pracę zakładam siłownię u siebie w piwnicy gdzie nikt nie #!$%@? się do tego jakie ćwiczenia wykonujesz. BTW to ćwiczenie poradził mi pięciokrotny mistrz kulturystyki który mnie trenował personalnie. #silownia #patologia
  • 4
@booolooo:

Takim chwytem wchodzą przedramion


Może i pracują bardziej, ale nie oznacza to, że wystarczająco, dlatego chciałem się dowiedzieć

i bardziej jedna z głów bicka


Tak ? Jaka i dlaczego ?
@kacperpzn: To ćwicz i się nie przejmuj. Dodaj oczywiście coś jeszcze na przedramiona.

A pamiętam, może i nawet nie prawda, bo czytałem to jeszcze na sfd wieki temu w innej epoce wiedzy o siłowni xD