Wpis z mikrobloga

@ZielonaHerbataPodanaNaZimno: A z niego takie fajne itemki lecą... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że anulowali Terraria: Otherworld. :/ Mam nadzieję, że za to będą dalej rozwijać zwykłą. Mogliby nawet jakiś płatny dodatek wypuścić do 20 ojro, brałbym w ciemno gdyby dublował obecny content. Z drugiej strony ciężko tam coś więcej upychać, byłby straszny power creep... Mogliby zrobić jakiś rework - zbuffować niektórych obecnych bossów i dodać nowych
@Hedage: Kurde nie rozumiem grania w Hardcore. Ja padam co chwile i nie ogarne utraty takiej ilości progresu przez jedna głupią pomyłkę. No, ale nie wszystko muszę rozumieć, szacunek za wytrwałość. Pochwal się jak zrobisz Wall of Flesh na expert HC!
@rybamlot: Już zrobiłem poprzednim razem. xD Hallowed Mimic mnie ubił, po 110 walił, uciekałem w drugą stronę i Pixie wyskoczył i docisnął. XD

To tak naprawdę nie jest trudne, tylko trzeba sporo cierpliwości. Jedna z pierwszych rzeczy jakie robisz to starasz się ogarnąć domek, sprowadzić merchanta, kupić siatkę na robaki i sruuu nad ocean z nałapanymi przynętami. Łowisz aż trafisz Reaver Sharka i Swordfisha (opcjonalnie dodatkowo Sawtooth Sharka), a ze skrzynek