Wpis z mikrobloga

OHUI co ja zobaczyłem to już nie od zobaczę, nawet parogodzinne rozchodzenie nie pomogło, chyba mam raka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opis z yt:

Szturmowe Południe, jak i wszyscy radykalni nacjonaliści, zapraszają na CZARNY BLOK 2018! Przejdziemy tego dnia ulicami Warszawy by pokazać całemu światu, że duch Europy wciąż żyje. Stańmy tego dnia razem by sprzeciwić się marazmowi, który zżera Marsz Niepodległości. Nie chcemy patriotycznych pikników, chcemy silnej Polski w Europie braterskich Narodów! Chcemy wartości, które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę. Odrzucamy liberalną władzę PiS'u, odrzucamy kapitalizm i szowinizm, odrzucamy słabość i nijakość! Nadchodzą NACJONALIŚCI, nadchodzi CZARNY BLOK!


Film dla widzów o mocnych nerwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj więcej o nich - info i zdjęcia: https://www.wykop.pl/wpis/36495981/%CA%96-polska-neuropa-4konserwy-libertarianizm-europa/

tenczus - OHUI co ja zobaczyłem to już nie od zobaczę, nawet parogodzinne rozchodzeni...
  • 19
@vin42: Zgadzam się to też ciężko rozchodzić.

Ale tu mamy temat "prawdziwych z najprawdziwszych z nacjonalistów" którzy są w opozycji do marszu niepodległości i zwykłych nacjonalistów, oni są true i pokażą nową jakość nacjonalizmu sprzeciwiając się marazmowi, który zżera Marsz Niepodległości. Odrzucają liberalizm, odrzucają kapitalizm i szowinizm, chcą wartości, które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę - to bardzo zabawnie brzmi zwłaszcza - wartości które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę - kiedy
@megawatt: Nie wiem, ale widziałem w sieci w komentarzach że inni też o to pytali.

Wiem natomiast, że mówią o sobie nacjonaliści ale tacy prawdziwi, gardzą nacjonalistami z ruchu narodowego czy onr (Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości powiedział że "tęczowy blok" i "czarny blok" nie są zaproszone przez organizatorów Marszu Niepodległości) a marsz niepodległości jest dla nich za grzeczny i miałki, nazywają niemców i banderowców (np. z AZOVA których zresztą ściągają na
Pobierz tenczus - @megawatt: Nie wiem, ale widziałem w sieci w komentarzach że inni też o to ...
źródło: comment_NQo1JLRk5oDw9y0JaXIpky6haMu0v1ID.jpg
Znalazłem takie info:

Autonomiczni Nacjonaliści (AN) kopiujący styl i sposób działania zachodnich neonazistów kilka lat temu zdecydowali się porzucić styl nazi-skinów, wysłużone glany i flyersy zamienili na adidasy i sportowe ciuszki. Nowa stylistyka to nie tylko zmiany w szafach, AN z powodzeniem przejęli część rewolucyjnych haseł anarchistycznych i lewicowych dostosowując je do nacjonalistycznej propagandy. Dobrze wykonane estetyczne vlepki, czarne flagi, profesjonalne transparenty (z przejętymi od anarchistów hasłami, jak: „Rząd na bruk, bruk
Pobierz tenczus - Znalazłem takie info:

Autonomiczni Nacjonaliści (AN) kopiujący styl i sp...
źródło: comment_8RyAmi3HgnqVyGqB2eDe5uTvR6cV0L9W.jpg
@Kali_Yuga: Nie umiesz czytać? Przecież wiele moich pytań już padło.

Dlaczego ukradliście pomysły, stylizacje i hasła antifie, wymieszaliście to z bolszewizmem oraz nazizmem, nazwaliście to wartościami które "ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę" i ogłosiliście się "najprawdziwszymi nacjonalistami patriotami" którzy głoszą hasła lewicowe a wręcz antifo/bolszewickie ale oburzacie się jak mówią na was że jesteście lewicowi? A sami wyzywacie od lewactwa osoby o poglądach liberalno-konserwatywnych patriotycznych (liberalno nie mylić z neoliberałami).

Kiedy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tenczus:

Dlatego że nie ma kraju bez narodu a naród jest kolektywem który zawsze musi stać ponad dobrem jednostki. Coś takiego jak nacjonalizm/konserwatyzm liberalny po prostu nie istnieje.

Ja osobiście jeszcze kilka lat temu byłem wolnorynkowym kucem Ozjasza ale to się zmieniło gdy uświadomiłem sobie że to nie socjalizm powoduje masową migrację do Polski a kapitalizm w którym finansjera z za granicy celowo sprowadza tanią siłę roboczą która powoduje spadek płac,
@Kali_Yuga: Ale ty właśnie gadasz głosem lewicy, jak bym słyszał antife, nawet hasła im ukradliście, loga, grafiki, stylizacja ubioru nawet ta sama, od RAZEM różnicie się w sumie drobnymi sprawami światopoglądowymi, dla czego tak się denerwujecie jak mówią że jesteście lewicowi, no bo jesteście powiedziałbym że nawet mocno w stronę komunizmu ale mniejsza z tym, a wyzywać innych prawaków, konserwatystów od lewaków? Chociaż są znacznie bardziej w prawą stronę od was?
@Kali_Yuga: > naród jest kolektywem który zawsze musi stać ponad dobrem jednostki.

Welcome pan komunizm, ładnie się pan przedstawił. A może dojdzie do tego twojego łba, że aktualnie 90% młodych ludzi ma w dupie ten "naród" bo się z nim nie utożsamia? I jak mam wybrać gdzie płacę podatki to wybiorę miejsce w którym zapłacę mniej a nie gdzie zapłacę na P O L S K Ą karynę bez ambicji? xD