•  

  OHUI co ja zobaczyłem to już nie od zobaczę, nawet parogodzinne rozchodzenie nie pomogło, chyba mam raka ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Opis z yt:

  Szturmowe Południe, jak i wszyscy radykalni nacjonaliści, zapraszają na CZARNY BLOK 2018! Przejdziemy tego dnia ulicami Warszawy by pokazać całemu światu, że duch Europy wciąż żyje. Stańmy tego dnia razem by sprzeciwić się marazmowi, który zżera Marsz Niepodległości. Nie chcemy patriotycznych pikników, chcemy silnej Polski w Europie braterskich Narodów! Chcemy wartości, które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę. Odrzucamy liberalną władzę PiS'u, odrzucamy kapitalizm i szowinizm, odrzucamy słabość i nijakość! Nadchodzą NACJONALIŚCI, nadchodzi CZARNY BLOK!

  Film dla widzów o mocnych nerwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A tutaj więcej o nich - info i zdjęcia: https://www.wykop.pl/wpis/36495981/%CA%96-polska-neuropa-4konserwy-libertarianizm-europa/

  pokaż spoiler Aż nie wiem jak to otagować więc lecę na grubo xD #polska #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #marszniepodleglosci #bekazprawakow #bekaznarodowcow #nacjonalizm #europa #cotokurwajest #rakcontent

  źródło: youtube.com

  •  

   @tenczus ja też nie mogłem rozchodzić tego jak w zeszłym roku banda poje*ów świętowała 11 listopada machając tęczowymi flagami i będąc przebranym za tygrysy i inne wynalazki także doskonale cię rozumiem.

  •  

   @tenczus: W sumie spoko, że wszyscy będą siedzieć w jednym miejscu i oddzielać się od reszty świata. Będzie łatwiej ich omijać z daleka.

  •  
   D......o

   +12

   @tenczus: jaki tam musi być ostry gejowski gangbang w plenerku.

   Czego to ja bym nie dał...

  •  

   @tenczus: wow jakiś typ przyniósł siekierę i od razu prawie 50k wyświetleń xD

  •  

   @tenczus: dlaczego oni mają flagę z logo opla?

  •  

   @vin42: Zgadzam się to też ciężko rozchodzić.

   Ale tu mamy temat "prawdziwych z najprawdziwszych z nacjonalistów" którzy są w opozycji do marszu niepodległości i zwykłych nacjonalistów, oni są true i pokażą nową jakość nacjonalizmu sprzeciwiając się marazmowi, który zżera Marsz Niepodległości. Odrzucają liberalizm, odrzucają kapitalizm i szowinizm, chcą wartości, które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę - to bardzo zabawnie brzmi zwłaszcza - wartości które ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę - kiedy poczyta się więcej o tym czym jest ten "Czarny Blok" i "Autonomiczni nacjonaliści", choćby nawet zapoznając się z tym info co jest tutaj:

   https://www.wykop.pl/wpis/36495981/%CA%96-polska-neuropa-4konserwy-libertarianizm-europa/

   Dla tego Biorę po 200zł z konta każdej drużyny - Antify, Autonomicznych nacjonalistów, prawicowych nacjonalistów... i słucham... (bo ja już się pogubiłem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   T...........n

   +2

   @tenczus: a potem seks orgia.

  •  

   @megawatt: Nie wiem, ale widziałem w sieci w komentarzach że inni też o to pytali.

   Wiem natomiast, że mówią o sobie nacjonaliści ale tacy prawdziwi, gardzą nacjonalistami z ruchu narodowego czy onr (Prezes Stowarzyszenia Marszu Niepodległości powiedział że "tęczowy blok" i "czarny blok" nie są zaproszone przez organizatorów Marszu Niepodległości) a marsz niepodległości jest dla nich za grzeczny i miałki, nazywają niemców i banderowców (np. z AZOVA których zresztą ściągają na marsz niepodległości) braćmi, walka z banderyzmem i krytykowanie ukrainców za propagowanie OUN-UPA czy bandery to szowinizm, ubierają się, wyglądają jak antifa, wygłaszają podobne hasła, mają podobne grafiki i uderzają w kapitalizm któremu głoszą śmierć ale gardzą i walczą z komunizmem przy tym propagują socjalizm, obchodzą święto pracy 1 maja są przeciwko globalizacji, wyzyskowi, multikulturalizmowi i totalnej demokracji , głoszą "solidaryzm społeczny" i promują naturalny model rodziny, innych narodowców i konserwatystów nazywają mianem - lewaki, na plakatach używają symbolu miecza i młota oraz lekko przerobionego loga antify, ulubione najczęściej używane kolory to czarny i czerwony, plakaty za to kopiują od niemieckich nazistów, ale sami głoszą się polskimi patriotami którzy nie są ani liberalno-konserwatywni ani lewicowi tylko idą jak sami mówią trzecią drogą, są raczej antykatolikami, mocno kręcili nosem na hasło ostatniego marszu niepodległości - "My chcemy boga", idą bardziej w stronę panslawizmu i wierzeń słowian oraz okultyzmu, jeżeli chodzi o dostęp do broni palnej w polsce to spotkało się to z dwojakimi odpowiedziami np. komórka AN w Warszawie wyszła na ulice z akcją propagandową o możliwych negatywnych skutkach takiej ustawy, zaś przykładowo aktywiści z Torunia zawiązali wiec poparcia a działacze w Częstochowie stwierdzili, że im to obojętne i nijak się na to nie zapatrują, głoszą "precz z państwem policyjnym" a USA to imperium zła, protestowali przeciwko kopalni odkrywkowej - Poniec, Krobia, Oczkowic....

   Ktoś określił ich tak:

   Jak dla mnie to jest odwrotnie. Łyse mięso armatnie weźmie w ręce każdy sztandar i każde hasło, jeśli ktoś wmówi im, że tak trzeba i tak jest dobrze nie patrząc na to co niesie. Ktoś przebiegły ubrał narodowców w anarchistyczną symbolikę i antykapitakistyczne hasła, żeby po pierwsze wywołać ból dupy lewaków, a po drugie żeby wykreować obraz "środowisk wolnosciowych" idących ramię w ramię z "faszystami". Sxe zawsze było antyfaszystowskie, a tutaj mamy sztandar NS sXe. Do tego czarne sztandary, czarny blok i piorun w kole. Tak wyglądają anarchisci na całym świecie. Ten kto to wymyślił jest geniuszem prowokacji, zwłaszcza, że posłużył się "ludźmi", którzy nie mieli zielonego pojęcia co niosą i o czym krzyczą.

   tutaj więcej - https://www.wykop.pl/wpis/36495981/%CA%96-polska-neuropa-4konserwy-libertarianizm-europa/

   ich strona "matka" - http://autonom.pl

   Dlatego wołam wszystkich bo to jakaś śmieszna, dziwaczna, pokraczna hybryda połączona z nacjonalistów, antify, bolszewizmu, anarchizmu, komunizmu... i może ktoś będzie umiał wyjaśnić "co to kurwa jest" że tak polecę klasykiem. Kto się do nich otwarcie przyzna z ugrupowań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Autonomiczni nacjonaliści ? Chyba raczej Autystyczni Antifiści (połączenie antify i autonomicznych nacjonalistów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Ktoś gdzieś zapytał pod tym zdjęciem, czy to w końcu ma być kapitalizm czy socjalizm? To są prawilne lewaki czy lewe prawaki? (zdjęcie 1 maja, Warszawa).

   źródło: stopnacjonalizmowi.files.wordpress.com

  •  

   Znalazłem takie info:

   Autonomiczni Nacjonaliści (AN) kopiujący styl i sposób działania zachodnich neonazistów kilka lat temu zdecydowali się porzucić styl nazi-skinów, wysłużone glany i flyersy zamienili na adidasy i sportowe ciuszki. Nowa stylistyka to nie tylko zmiany w szafach, AN z powodzeniem przejęli część rewolucyjnych haseł anarchistycznych i lewicowych dostosowując je do nacjonalistycznej propagandy. Dobrze wykonane estetyczne vlepki, czarne flagi, profesjonalne transparenty (z przejętymi od anarchistów hasłami, jak: „Rząd na bruk, bruk na rząd) były powiewem nowości w środowisku nacjonalistów.

   Nowa moda wywoływała poruszenie w obozie skrajnej prawicy, który nie akceptował ich rewolucyjnej retoryki. Oburzali się też anarchiści, którym trudno było akceptować, że 1 maja największa demonstracja pod socjalnymi hasłami, z powiewającymi wielkimi czarnymi flagami zorganizowali neonaziści.

   ktoś gdzieś ich ciekawie i chyba dość trafnie określił:
   .
   - Na zdjęciu widzimy po prostu radykalnych idiotów co nie wiedzą jak spędzić wolny czas. Narodowo socjalistyczne seby z ciągotami do komunizmu. Ciekawe. Nacjonalistyczni komuniści.

   źródło: anlublin.files.wordpress.com

  •  

   @tenczus: już się tak nie męcz jak chcesz coś o nich więcej wiedzieć to pytaj.

  •  

   @Kali_Yuga: Nie umiesz czytać? Przecież wiele moich pytań już padło.

   Dlaczego ukradliście pomysły, stylizacje i hasła antifie, wymieszaliście to z bolszewizmem oraz nazizmem, nazwaliście to wartościami które "ukształtowały i rozwinęły naszą Ojczyznę" i ogłosiliście się "najprawdziwszymi nacjonalistami patriotami" którzy głoszą hasła lewicowe a wręcz antifo/bolszewickie ale oburzacie się jak mówią na was że jesteście lewicowi? A sami wyzywacie od lewactwa osoby o poglądach liberalno-konserwatywnych patriotycznych (liberalno nie mylić z neoliberałami).

   Kiedy koalicja z RAZEM?

  •  

   @tenczus:

   Dlatego że nie ma kraju bez narodu a naród jest kolektywem który zawsze musi stać ponad dobrem jednostki. Coś takiego jak nacjonalizm/konserwatyzm liberalny po prostu nie istnieje.

   Ja osobiście jeszcze kilka lat temu byłem wolnorynkowym kucem Ozjasza ale to się zmieniło gdy uświadomiłem sobie że to nie socjalizm powoduje masową migrację do Polski a kapitalizm w którym finansjera z za granicy celowo sprowadza tanią siłę roboczą która powoduje spadek płac, emigrację najuboższej klasy z Polski i rozwarstwienie społeczne.

   Kiedy koalicja z RAZEM?

   Nigdy Razem to antifa z miłą twarzą Zandberga.

   Ogólnie większość moich poglądów które są tożsame z omawianymi ludźmi wyrobiłem czytając książki Degrella i historię hiszpańskiej Falangi.

   "Lepiej umrzeć od marksistowskiej kuli niż prawicowego poklepywania".

  •  

   @Kali_Yuga: Ale ty właśnie gadasz głosem lewicy, jak bym słyszał antife, nawet hasła im ukradliście, loga, grafiki, stylizacja ubioru nawet ta sama, od RAZEM różnicie się w sumie drobnymi sprawami światopoglądowymi, dla czego tak się denerwujecie jak mówią że jesteście lewicowi, no bo jesteście powiedziałbym że nawet mocno w stronę komunizmu ale mniejsza z tym, a wyzywać innych prawaków, konserwatystów od lewaków? Chociaż są znacznie bardziej w prawą stronę od was?

   Świetnie pasowalibyście do RAZEM, jest lekka rozbieżność światopoglądowa, ale nie tak duża, zamiast robić takie podziały na lewicy, zamiast kraść nam hasła, styl i święto 1 maja i nasze 3 główne hasła (wszystkiego nie będę wymieniał), czyli antykapitalizm, socializm, walka z USA i globalistami, to byście dołączyli do nas czy nawet już do tego SLD, zyskalibyśmy większe szanse no i jakąś konkretną bojówkę na prawaków.

  •  

   @Kali_Yuga: > naród jest kolektywem który zawsze musi stać ponad dobrem jednostki.

   Welcome pan komunizm, ładnie się pan przedstawił. A może dojdzie do tego twojego łba, że aktualnie 90% młodych ludzi ma w dupie ten "naród" bo się z nim nie utożsamia? I jak mam wybrać gdzie płacę podatki to wybiorę miejsce w którym zapłacę mniej a nie gdzie zapłacę na P O L S K Ą karynę bez ambicji? xD

  •  

   @tenczus: ja tu widzę bojówkę antify przy wsparciu gazety wyborczej

  •  

   @megawatt: to Michnikowska bojówka prowokatorska którą dawny bor obecny SOP rozjebie już na początku albo rozstrzela w końcu tam idzie Prezydent.

  •  

   @tenczus: Polska Noc Oczyszczenia wygląda zajebiście

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (15)

 • avatar

  Witam szanowne grono Mirków i Mirabelek. Jako, że właśnie stuknął rok od momentu gdy stwierdziłem, że skoro trochę tu już siedzę to wypadałoby założyć konto. Z tej okazji organizuję małe #rozdajo wykonanej własnoręcznie przeze mnie dioramy xD, która prezentuje tę o to perłę architektury.

  Zwycięzcę rozlosuję z plusujących.
  Warunki są dwa:
  1. Niech wpis uzyska chociaż z 50 plusów
  2. Ktoś mi wytłumaczy jak używać tego czegoś do losowania na mirko, bo nigdy tego nie robiłem.

  #paweljumper #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  Mirki, rzuciłem całkiem dobrze płatną robotę, zwolniłem moje przytulne mieszkanie z siłownią i basenem i po 3 latach w tropikach ruszam znów na podbój Azji. Właśnie siedzę na lotnisku, czekając na mój samolot do Ułan Bator w Mongolii.

  Plan jest tam posiedzieć trochę, a potem ruszyć do Chin, później do Korei Północnej, później z powrotem do Chin i Tybetu, a potem przez Himalaje do Nepalu, żeby tam coś pochodzić po górach. Mam też wizę do Indii, więc o ile mi się do tego czasu nie znudzi to i tam się wybiorę. A jak dalej będzie mi mało to rozważę Sri Lankę i Mjanmę

  Dajcie parę plusów, a może i rzućcie jakimś dobry slowen, bo jednak mimo, że już tak raz zrobiłem w życiu, ze rzuciłem pracę i ruszyłem w nieznane to jednak teraz już jestem trochę starszy i przez ostatnie 3 lata przyzwyczaiłem się do wygodnego życia.

  Postaram regularnie wrzucać relacje pod mój tag #jemprzeciez

  #azja #podroze #podrozujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)