Wpis z mikrobloga

Mirki z #lodz, potrzebuje opinii o torach #karting #gokarty. Na szybko przeszukałem gugla i widzę dwa:

http://www.gokartarena.pl/cennik-indywidualny
http://www.rcw2.pl/cennik

Arena na starcie dostaje plusik za cennik, jest ogółem tańszy i nie ma tego obowiązkowego zakładania karty za dodatkową dychę co imo jest największym rakiem takowych torów. Racing Center ma z kolei trochę wyższą opinię w guglu, ale to #!$%@? może znaczyć. Dlatego pytam Was :) Który z nich polecacie i dlaczego?

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta i nie mam więcej pomysłów na odpowiednie tagi
BigBadBat - Mirki z #lodz, potrzebuje opinii o torach #karting #gokarty. Na szybko pr...

źródło: comment_419rEO8NkXO0lGhD4HfXlmUnDDaenmP1.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BigBadBat: jakie są różnice

Arena ma mały simrig w poczekalni, bardzo nierówny tor, na hali #!$%@?

Rcw tor równy z mostkiem, pokoje na piętrze z oknem na tor i fajna oferta dla pierwszych klientów karta+kominiarka+2x jazda za 85pln

Mnie bardziej podobało się na rcw
@BigBadBat:

obowiązkowego zakładania karty

Nie ma niczego takiego na RCW, a przynajmniej miesiąc temu nie było. Rejestrujesz się w ichnim systemie i tyle. Arenę kojarzę sprzed 2 lat, więc moja wiedza może być przeterminowana: W RCW jest ciekawszy tor (podjazd na piętro), i to chyba tyle. Jeżeli zależy ci na jakiejś rywalizacji, to RCW ma fajny system statystyk. I Arena, i RCW mają dostępne tandemy, gdybyś chciał pojechać z dzieciakiem.
@Brzozaa
@mateoelo
@Leniek
@ysqx
@ksab Dziękuję bardzo, to że piździ to nie problem, na imo najciekawszym torze w Wawie miałem to samo. Tandemy nie tym razem, będę tam na randce i wolę żeby sama spróbowała xD Ciekawszy tor jest bardzo kuszący, na równi z niższą ceną. Chętnie poczytam więcej opinii jakby ktoś chciał coś dodać :D

UWAGA. Na torze Racing Center jest obowiązek rejestracji konta w systemie. Rejestracja wiąże się z zakupem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leniek: w sumie jeszcze jedno mi przyszło do głowy, na arenie jak byłem to była znacznie słabsza wentylacja więc głowa bolała od spalin, co nie spotkało mnie na rcw
@BigBadBat na arenie obsługa jest #!$%@?, większość typa ma cie w dupie, jak wyspinujesz to zanim przyjdą to każdy zdąży dwa kółka zrobić. O pokazywaniu niebieskich flag nie wspominam bo nie wiem czy w ogóle to robią.

Wydawnicza fajna, dobra obsługa, lepsze zaplecze i organizacja, ciekawszy tor, nowsze gokarty z kierownica jak w gt. Jedynie nie polecam iść w jakimś szczycie bo zawsze się trafia jakiś junior, laska albo ogory w tandemie
@valencianista Teraz sam taką laskę nowicjuszkę przyprowadzę, nie wybieraj się w sobotę XD Ale to co napisałeś najwięcej mi dało do myślenia, jednak skądś ta wyższa cena wynika, niesamowicie mnie #!$%@? jak obsługa ma w dupie to co robi.

@Leniek Wiem wiem, odpowiednio zaplanuję xD btw nie powiem jej że tam właśnie się wybieramy, ciekawe czy będzie #!$%@? XD
UWAGA. Na torze Racing Center jest obowiązek rejestracji konta w systemie. Rejestracja wiąże się z zakupem "karty kierowcy" wg aktualnego cennika."


@BigBadBat: Skleroza, masz rację. Wyrobiłem tam konto chyba z 3 lata temu i ostatnio zwyczajnie wszedłem poprzez email, żadnej karty nie mam :-D