Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
Właśnie miałem wypadek we #wroclaw Przyleciałem tutaj z Gdańska aby pozwiedzać miasto rowerem. Po północy wracałem do hotelu i zobaczyłem hulajnogi elektryczne które można wypożyczyć. Wziąłem jedną i pojeździłem. Wyczerpała się więc znalazłem drugą. Jechało się genialnie. Jechałem płaską nawierzchnią. Rozpędziłem się. Jest noc i nie zauważyłem małego (10 cm) ubytku w nawierzchni. Hulajnoga ma malutkie kółeczka. Przednie się zablokowało i #!$%@?łem barkiem i zębami o beton. Bark mnie #!$%@? aż musiałem wziąć tabletkę. Bluza porwana, łokieć rozwalony i mam złamany przedni ząb. Ciekawe ile mnie to będzie kosztować. Teraz leżę w hotelu i kwicze. Ja #!$%@?ę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lime #hulajnoga
Pobierz dziobnij2 - Właśnie miałem wypadek we #wroclaw Przyleciałem tutaj z Gdańska aby pozwi...
źródło: comment_nS06Z4ZC96tJMqUUBsPvaa9aNEkFg9UO.jpg
  • 29
Ja rowerem na 29 calowych kołach boje się jeździć po tym mieście, a ten hulajnogą bryka xD

Kiedyś się #!$%@?łem przy parku staszica w dziure zalaną wodą na łączniku chodnika z drogą rowerową , jebnąłem fikołka przez kierownice. ZDIUM po pół roku zalał to betonem.
Drugi raz z Jagodna wracałem Buforową. Też jak #!$%@?łem w wyrwe to mnie na środek drogi zniosło xD

kasy nie mam poza tym taki implant zęba to