Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #4konserwy #geopolityka #takaprawda #bekazlewactwa

  We Francji trwają protesty przeciwko podniesieniu podatków od paliwa. 1 osoba nie żyje, 227 rannych. Szacunki mówią, że w różnych miastach protestowało 124 tyś. osób I jakoś nikt nie podnosi alarmu, nikt nie wyraża zaniepokojenia, nikt nie potępia francuskiego prezydenta, który jest za to odpowiedzialny.

  Wyobraźcie sobie, co by się działo gdyby takie protesty odbywały się w Polsce? Już widzę te nagłówki w czołowych mediach niemieckich francuskich, amerykańskich, że w Polsce brutalnie pacyfikuje się obywateli, już widzę te pelne oburzenia wzmianki w GW, gorące przemowy lewicowych autorytetów na fb i insta typu Anja Rubik "today our xenophobic government attacked poor polish citizens, say no to fascism!!!", już widzę jak Agnieszka Holland bije na alarm, a wraz z nią cały TVN i wszystkie zastępy ich tępych celebrytów...

  Wkurza mnie ta podwójna moralność. Nam zarzuca się faszyzm, bo 250 tys ludzi maszeruje z flagą Polski z okazji 100lecia odzyskania niepodleglosci, podczas gdy w tym samym czasie Merkel i Macron uśmiechnieci fetują Putina i Erdogana - przywódców autorytarnych państw łamiących zasady demokracji, za n8c mających prawa czlowieka, zlecających morderstwa niewygodnych ludzi (Litwinienko, Bierezowski, Skripal) i wszystko jest OK, wszyscy się cieszą, nikt nie piśnie słówkiem.

  Jesteśmy wciąż na cenzurowanym mimo że to, za co nas się potępia jest na porządku dziennym w państwach zachodu i u ich sojuszników. Wmawia się nam antysemityzm, mimo że to na zachodzie są podpalane żydowskie sklepy i restauracje, wmawia się nam nazizm mimo że to w Niemczech legalnie przechodzą nazistowskie manifestacje. #neuropa nie widzisz tego? Nie widzicie że tu nie chodzi o żadną demokrację i antyfaszyzm tylko o pokazanie nam właściwego miejsca w szeregu, żebyśmy przypadkiem się nie wzmocnili jako państwo? Czemu plujecie na swój kraj i osłabiacie go dodatkowo od środka?
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Ruszamy z kolejnym rozdajo.

  Dzisiaj szansa na klucz Steam do Saints Row IV.

  Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 23:30.

  Odpadają:
  1. Zielonki
  2. Udzielający się pod patostreamami

  PS do 23:30 dnia dzisiejszego trwa inne rozdajo:
  https://www.wykop.pl/wpis/36724883/piatek-wieczor-to-dobry-czas-na-impreze-ale-i-na-r/

  #rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #zadarmo
  pokaż całość

  odpowiedzi (10)

 • odpowiedzi (17)