Wpis z mikrobloga

Paweł 30 Wrocław

Zgłoszenie nr 400 z dnia 2018-11-08 01:01:33

Imię: Paweł
Wiek: 30
Miejscowość: Wrocław
Kim jestem?
Kim jestem? Facetem, który ma chyba zbyt dużo planów zawodowych. Zajmuje się nimi i chyba w końcu zobaczyłem, że praca to nie wszystko. Mogę napisać wiele rzeczy, które sprawiają mi frajdę i które lubię, ale to nie znaczy, że robię je na codzień :) Albo nie mam czasu, albo po prostu nie mam ochoty ich robić sam, ale ok, powymieniajmy! Teatr uwielbiam, operę kocham. Muzyka filmowa i klasyczna, to coś co włącza mi się codziennie rano jak odpalam auto pod domem i jak wracam do domu wieczorem. Mam mnóstwo książek o gotowaniu, ale gotuję rzadko, po dłuższym czasie przygotowywaniu kolacji dla jednej osoby gotowanie robi się nudne.
Na co dzień prowadzę swoją firmę, stąd też brak czasu i być może brak możliwości poznania kogoś w inny sposób, niż internetowy. Chociaż jeśli mam być szczery - wolałbym poznać kogoś w bibliotece, niż online - jestem jednak staroświecki.

Wygląd
Mam 188 cm wzrostu.

Zainteresowania
Interesuję się historią świata i polski, filmami (nie tylko tymi na netflixie), uwielbiam czytać i gotować, chociaż tak jak napisałem wcześniej - gotuję mało :)

Czego oczekuję?
Czegoś więcej niż ładnych zdjęć na Instagramie i więcej zainteresowań niż Netflix i selfie przed lustrem.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień? Pobudka, wspólne śniadanie, bycie razem - możemy razem sprzątać albo leżeć przez cały dzień i nie robić nic. Jak mam spędzać czas z drugą połówką i to ma być idealny dzień, to nie potrzebuję fajerwerków. Ważne, że ten dzień będzie właśnie z drugą połówką.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Chcę wziąć ślub, ale nie muszę jak o tym porozmawiamy. Chcę mieć dzieci.

Myślę, że już wszystko napisałem powyżej.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywroclaw < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Paweł 30 Wrocław

Zgłoszenie nr 400 z dnia 2018-11-08 01:01:33

Imię...
źródło: comment_4t6QVCKQLz4Ww3Wglyr29gkFvttIENCA.jpg
  • 3