Wpis z mikrobloga

@MadM: A gdzie chcesz trenować? Jak w Puncherze, to sprzęt można zakupić na miejscu(nie wiem jak teraz, ale kiedyś mieli akcesoria firmy Masters). Na pierwszych treningach można się spokojnie obejść bez rękawic.
@Commodore Juz trenuje w Adrenalinie. Slyszalam ze Puncher "przeludniony" to prawda? Jestem juz po 4 treningach i chciala bym byc na nastepny tydzien przygotowana.
@MadM: Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, ale pewnie tak jak słyszałaś - dużo ludzi i duża rotacja w początkującej grupie. W takim razie zostaje sklep na Krupniczej, choć może też warto poradzić się trenera przed zakupem.
@MadM: Ważna rzecz, żeby były ze skóry naturalnej. Nie kupuj żadnych Lonsdale czy Everlast bo w Twoim budżecie to gówno. Skupiłbym się na Dragonach i Mastersach. Np takie: https://gladiator-fight.com/pl/p/Rekawice-Bokserskie-Champion/493 to chyba ten sklep o którym mowa wyżej. Owijki warto, żeby były długie. 4m najlepiej i żeby były elastyczne, lekko rozciągliwe. To ok 50 zł będzie kosztować. Jakbyś się mogła wstrzymać chwilę, to warto kupić sprzęt bezpośrednio z Tajlandii. W cenie ok
@wielad: napisała budżet to jej podpowiadam w założonym budżecie. Kupi jakieś plastikowe dziadostwo za 100 i się jej za 3 miesiące rozwali. Dodatkowo takie rękawice nie zapewniają żadnego bezpieczeństwa dla rąk.
@AllOver ja w gównianych everlastach trenowałem ponad rok jakoś ręce mam cale. Z owijkami też się nie #!$%@?.... Imo szkoda kasy na coś co nie wiadomo czy będzie trenować dłużej niż kilka mc.