Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: Nah, na moim XoX po prostu nie ma takich łysych placków. Z ciekawości chciałem zapytać czemu tak słabo to wygląda, ale jak rozumiem, w biedackich kręgach jest to bardzo drażliwy temat ¯\_(ツ)_/¯
@Zwanek faktycznie nic, ponieważ w wielu innych grach te rejony wyglądają podobnie, nie ma co porównywać bo w rzeczywistości także polana tak nie wygląda, a patrząc na to że to tylko gra i idąc wstecz kilka lat, to jednak jest duży postęp i chyba młody jesteś jeżeli tego nie rozumiesz i nie zauważasz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: "Mów jak do słupa a słup dopa". Piszesz typowi że jest gorzej w porównaniu z tą samą grą na XoX, a ten wyjeżdża z tekstem że nie ma co porównywać z innymi grami, jest postęp, a w ogóle to ta dzisiejsza młodzież taka głupia xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nadal nie rozumiesz

@v1lk: Yep. To ja nic nie rozumiem. To ja odpowiadam na pytania których nie zadano. To całkowicie logiczny wniosek :v

pewnie należysz do tych którzy wydadzą kupę kasy ze by trawę w grze wodziec xD A z fabuły to wiesz tyle co nic

Tak było. Rozumienie fabuły skończyło się plw moim przypadku na psx. Teraz te wszystkie detale czynią gry praktycznie niezrozumiałymi ;)