Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, mirabelki i mirabele mam pytanie.

Mirki jak chcecie zagadać z dziewczyna to na jakie tematy zagadujecię taką koleżankę. Jak wygląda wasza bajerka? Ale tak szczerze o czym tam gadacie.

Mirabelki jakie rozmowy lubicie najbardziej jak zagaduje was jakiś chłopak? Czy w też podgadujecie chłopaków jak wam się podobają i jakie to są tematy?

Problem oczywisty, nie wiem o czym zagadać z dziewczyna, która mi wpadła w oko. Wiem że każdy o innych mematavh zagaduje, każda dziewczyna ma inne preferencje ale naprawdę wierzę że znajdę jakaś ścieżkę którą mógłbym zacząć próbować poderwać ta piękna niewiastę :)

#rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent #prawiczek #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Aktualne wydarzenia, o których jest głośno (tylko nie polityka!), sytuacyjny temat (np. stoicie w kolejce do dziekanatu). Bez narzekania, pozytywnie. Nie zawsze ta odpowiedź będzie pozytywna (przyzwyczaj się). Na uczelni masz większe szanse, bo dużo się dzieje i dużo jest wspólnych wydarzeń/tematów, od których można zacząć.
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo mnie bawi, że ludzie myślą, że istnieją jakieś 'tematy', jakaś metoda. Nie skupiacie się na tym na czym w ogóle polega smalltalk, tylko chcecie podanych na tacy pewników.
Serio? O co zagadywać dziewczynę? Jak widzisz, że czyta książkę to o książkę, jak pije kawę to o kawę. Nie istnieje coś takiego o co prosisz. Czego się spodziewasz, że kobiety lubią jak je zagadywać o sytuację w Kenii? Debil.
OP: @kugyrudy: czyli nie ma jakiś dennych tematów których nie podejmować? Nie przejmować się temat jest głupi totalnie tylko po prostu gadać? Myślałem cały czas że jakieś glupie, takie najzwyklejsze tematy odpadają bo robię wtedy z siebie błazna itp.

@stronger2331: "Dżisus, #!$%@?, ja #!$%@?ę!" Chyba chciałeś ;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}