Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś był ciekaw gdzie jest chatka misia Yogi, to tutaj.

Sa dwie karty do znalezienia, i kilka drobiazgów. ()

/mam także namiar na 3 x sztabka złota, fajna misja z ciekawymi drobiazgami i ogólnie można zarobić pozwiedzać, jak coś to pisać w komentarzu A podeślę wskazówki (σ ͜ʖσ)
#rdr2 #ciekawostki #ps4 #ps4pro #gry #heheszki #xboxone

Kolega @dante60-3 miał rację ( ͡~ ͜ʖ ͡°) lepsza będzie niespodzianka. @The_Riddler teraz będzie lepiej (ʘʘ)
v.....k - Gdyby ktoś był ciekaw gdzie jest chatka misia Yogi, to tutaj. 

Sa dwie kar...

źródło: comment_U1LuJftOFf4rL66Q5XBvZlf60xZA6lu4.jpg

Pobierz
  • 36
@v1lk: zapewne coś tam jest, zbyt duża mapa.. Tak, można do Meksyku się dostać i do zamku, czy pałacu z rdr1, chociaż nie grałem w pierwszą część. Jest także bug, że możesz wrócić na wyspę z fabuły. Zapewne tydzień zajełoby mi odkrywanie wszystkiego, więc posiłkowałem się YouTube, aby te mniej istotne wydarzenia zobaczyć.
@dante60-3 fakt, też można (ʘʘ) ogólnie z roku na rok gry sandboxowe robią się coraz ciekawsze, oby tak dalej.

Poza tym, normą są aktualizacje które coś dodają, więc warto sprawdzać, jak w przypadku No Man's Sky, genialna sprawa
@dante60-3 z Gta na początku też było wiele niedomówień, ale dzięki sprzedaży i reszcie jest taki sukces, rdr2 wydaje mi się początkiem do czegoś wiele większego, mechanika postaci, npc, możliwości i reszta sprawia że kolejne tytuły będą jeszcze lepsze (ʘʘ)

W wiedźmina gram do Dzisiaj (ʘʘ)