Wpis z mikrobloga

Mówiliście tu policjantom, że jak się nie podoba to mają iść do normalnej pracy. Ale czy wy jesteście poważni?

Jak to tak, harować 45 lat do 65 roku życia żeby potem dostać jakieś grosze z ZUS'u? Bez trzynastej pensji? Bez premii za wysługę? Bez premii za stopień? Bez premii - mudnurówki? Bez nagród jubileuszowych? Wczasów pod gruszą, wycieczek i innych przywielejów?

No ja się pytam, myślicie wy trochę? Zastanówcie się nad sobą, naprawdę.

#policja #heheszki #pracbaza
  • 27
Jak to tak, harować 45 lat do 65 roku życia żeby potem dostać jakieś grosze z ZUS'u? Bez trzynastej pensji? Bez premii za wysługę? Bez premii za stopień? Bez premii - mudnurówki? Bez nagród jubileuszowych? Wczasów pod gruszą, wycieczek i innych przywielejów?


@Kajotpe: No faktycznie. Sumując te wszystkie składowe otrzymasz wynagrodzenie na poziomie połowy tego co zarabia ogarnięty budowlaniec.
@saper_vodiczka: Nie. W Trójmieście. Zresztą na budowie którą mam za oknem i którą się zajmuję.

Nie wspominając już nawet o tym, że taki budowlaniec przychodzi i ma wyjebongo we wszystko. Przyjdzie. Robi swoje i wraca do domu się #!$%@?ć. Wszystko zapewnione.

A teraz policjant - chcesz nauczyć się strzelać? Zrób to za swoje. Samoobrona? Za swoje. Siłownia, basen, jakiekolwiek inne zajęcia? Za swoje. Głupią latarkę chcesz? Kup za swoje.

Dlaczego? Bo
A teraz policjant - chcesz nauczyć się strzelać? Zrób to za swoje. Samoobrona? Za swoje. Siłownia, basen, jakiekolwiek inne zajęcia? Za swoje. Głupią latarkę chcesz? Kup za swoje.


@krzysztof-es-545: A wiesz, że ja też za swoje musiałem skończyć studia i szkolenia żeby podjąć pracę u mojego pracodawcy? Języka obcego i pływania też musiałem nauczyć się za swoje. Buty i ubranie też muszę kupić sobie za swoje (no chyba nago do pracy
A wiesz, że ja też za swoje musiałem skończyć studia i szkolenia żeby podjąć pracę u mojego pracodawcy? Języka obcego i pływania też musiałem nauczyć się za swoje. Buty i ubranie też muszę kupić sobie za swoje (no chyba nago do pracy nie przyjdę). Szok, co nie?

Nadal nie rozumiesz. Ale niech Ci będzie. Skończyłeś studia za swoje? Git. Pracujesz? Super. To teraz wyobraź sobie, że przychodzisz do pracy i musisz pracować