Wpis z mikrobloga

@arko123: kiedyś to nawet wolałem lekko spowolniony gameplay w ciągu dnia niż to #!$%@? w nocy, szczególnie jak się było po piwku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to co się działo w zeszły weekend skłoniło mnie do zaprzestania gry w ciągu dnia, teraz sobie pomyślałem, eee godzina 14, serwery będą śmigać jak ta lala... dobrze, że po karnych wygrałem, bo od 2. minuty żałowałem swojej niekonsekwencji, w
@czczarny
U mnie dzisiaj zapiernicza gra jak głupia, a wydaje mi się, że przeciwnik ma to co Ty. Po prostu w każdej akcji w WL jestem w reakcji szybszy o te pol sekundy od przeciwnika.
@Kosmaty_wagon_animuszu: mam światłowód orange 100 mb/s :) a zwalać nie muszę, bo meczu nie przegrałem, po prostu jest różnica, gdy grasz w nocy i możesz sobie pozwolić na wykonywanie zwodów idealnie timingowo, a w ciągu dnia nie ma na to szans, bo przez opóźnienia pressujący SI cię zawsze dojedzie, dodatkowo w tym tygodniu do delaya doszły normalne lagi, przynajmniej w moim meczu. W każdym razie insynuacje nt. "zwalania na grę" proszę
@Kosmaty_wagon_animuszu zwalac na grę? Tysiące osób ma takie problemy i Fifa jest jedyną grą gdzie takie problemy występują. Dość dziwny przypadek. Internet też jakieś znaczenie ma no ale sorry sytuacja gdzie trzeba mieć neta 500mb żeby nie mieć problemów jest lekko nienormalna (BTW przez 5 lat grania sezonów online nigdy nie miałem lagow, w Fifa19 w fut mam lagi bardzo często)