Wpis z mikrobloga

@chudy_byk2: gdybym miał dysk odłączony od konsoli to bym dał skrina jak palę 30 ciał na jednym ognisku.

Miałem bounty na 300 dolarów, więc co jakieś 2 minuty mnie gonią łowcy głów. Schowałem się w jaskini, obok której była lampa naftowa. Zabiłem kilka fal łowców (jakieś 6 fal) i zrobiło się 30 ciał. Gra wszystkie pamiętała i synchronizowała na bieżąco, co jest zajebiste i nie wiem jak oni to zrobili, że
@youreded Haha Nie wiem czego się spodziewać po tej grze, ale podoba mi się to co do mnie piszesz :d

Napewno spróbuje motyw z ogniskiem xD

A tak pozatym to lepiej być dobrym czy złym charakterem ?
@chudy_byk2: oczywiście dobrym bo masz więcej profitów (np. misje poboczne, których bez odpowiedniego poziomu honoru nie uzyskasz). Ale jak zabijasz ludzi którzy Cię atakują i są oznaczeni czerwoną kropką to honor Ci nie spada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podczas palenia około 30 ludzi na ognisku masz jakieś 15 fps na Xbox One S. Na PS4 może będzie 20. Ale i tak robi wrażenie to, że przy tak
@chudy_byk2: cóż, ja też grałem gdzieś o 22 w dzień premiery, także też się poniekąd spóźniłem z odpaleniem gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Normalnie grałbym wcześniej bo paczkę dostałem już o 13.

Ale wiedz, że ta gierka nie jest na jedno posiedzenie. Jeśli nie przynołlajfisz to jej nie przejdziesz na stufke.