Wpis z mikrobloga

Mirko co to się staneło... Musiałam iść pobiegać bo tego się nie dało inaczej rozchodzić. Będzie dłużej i przepraszam za przekleństwa oraz składnię, nadal mnie trzęsie. Sąsiadami moich dziadków jest małżeństwo z synem, Gruzini. Ogólnie rodzina po przejściach, przed Polską mieszkali we Francji, Rosji, w której to do ich domu został wrzucony granat, komuś widocznie przeszkadzali. Udało im się jednak uciec bez większego szwanku na zdrowiu ale nie mają zbyt dużo. Moi dziadkowie mają dobre serce, zaprzyjaźnili się z nimi, okazało się, że są to przesympatyczni ludzie, przychodzą i pomagają moim dziadkom w domu i na ogródku, moja babcia pomaga ich synowi w nauce. Kobieta ogólnie jest kucharzem over 9999, była szefem kuchni w Rosji w jakiejś fajnej restauracji. Jako, że dzieci moich dziadków mają własne biznesy babcia zaproponowała im, żeby zatrudnili sąsiadkę do sprzątania i gotowania, żeby im pomóc finansowo ale w normalny ludzki sposób. No i przez pierwszy miesiąc było super, obie moje ciotki zadowolone, że super czysto w domu, że jedzenie jak w jakiejś ekskluziw restołrante. Ich dzieci tak samo najedzone, wszędzie czyściutko, córka ciotki powiedziała: ,,Babciu u nas w domu to nigdy tak czysto nie było". Historia nie mogła się jednak zakończyć dobrze. Dzieci mojej babci to turbokatopatologia jak się okazało. Pierwsza ciotka z mężem doszli do wniosku, że przecież oni z Gruzji pochodzą to muzułmanie przecież to jak to tak. Nagadała do drugiej, to się okazało, że tamtej jedzenie przestało przez gardło przechodzić. #!$%@?, że ludzie są w porządku, że nie kradną, nie chcą jałmużny (od moich dziadków nie wzięli żadnych pieniędzy, mimo że kobieta pomaga babci sprzątać i gotuje czasami, a jej mąż rąbie drewno i takie tam prace na dworze). Jakim trzeba być #!$%@? umysłowym, żeby takie coś wymyślić? Co mam powiedzieć, jutro poznam tą sympatyczną parę, spróbuję potraw kuchni gruzińskiej oraz innych wedle fantazji Pani Sąsiadki. #bekazkatoli #bekazpodludzi #neuropa ##!$%@? #patologiazmiasta ale bardziej jak #patologiazewsi
  • 6