•  

  Dobra, sugerując się tym, że nawet statystyki tego świata nie są aktualizowane, stwierdzam, że gra całkowicie padła. Sama idea była wręcz za piękna, by była prawdą, bo mogła powstać bardzo interesująca gra. Jednak rzeczywistość w oczywisty sposób ją zweryfikowała. Zabawa na stronce padła całkowicie, niby coś na discordzie się dzieje, ale jak dla mnie, to miał być tylko dodatek, a nie sama zabawa.
  Chciałbym podziękować za fajny pomysł, motyw, jednak tak niespodziewanie szybka plajta projektu jest mega smutna :C

  #mirkouniverse

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (38)

 • avatar

  23 czerwca 2006 rok. Uśmiechnięty 17 letni Robert Lewandowski pozuje do zdjęcia na obozie we Wronkach.
  Włączony przez Dariusza Wdowczyka do pierwszego zespołu, przez dwa tygodnie będzie szlifować formę, marząc o zadebiutowaniu w pierwszym składzie Wojskowych. Niestety życie po raz kolejny okaże się brutalne (3 miesiące wcześniej zmarł jego ojciec) i za kilka tygodni odbierze z sekretariatu swoją kartę zawodniczą. "Stał pod stadionem Legii i płakał. Nie usłyszał nawet jednego dobrego słowa, po prostu dostał kopertę i wyszedł. Pytałam czy coś mu powiedzieli ale odparł, że tam nie ma z kim rozmawiać" - przyzna po latach jego mama, Iwona Lewandowska

  Za 5 tysięcy złotych (kwotę jaką kosztuje wyrejestrowanie i ponowna rejestracja zawodnika) zwiąże się w III ligowym Zniczem Pruszków. Trafi tam na grupę utalentowanych zawodników i w czasie dwuletniej przygody dwukrotnie zostanie królem strzelców, pomagając drużynie uzyskać awans. Nie ujdzie to uwadze klubów z Ekstraklasy i w czerwcu 2008 roku za 1,5 miliona złotych przejdzie do Lecha Poznań.

  Z miejsca stanie się kluczowym piłkarzem, zostanie ponownie królem strzelców i przyczyni się do zdobycia mistrzostwa, pucharu oraz superpucharu Polski. Znajdzie się również na liście 50 najbardziej obiecujących piłkarzy świata poniżej 23 roku życia. Takie osiągnięcia nie pozostaną bez uwagi zagranicznych scoutów i w lipcu 2010 roku zamelduje się w Borussi Dortumnd.

  Po 4 latach owocnej kariery znowu pojawią się schody. Jurgen Klopp będzie miał pretensje, że Robert za mało integruje się z zespołem, jest flegmatyczny, zamknięty w sobie, jego twarz nie wyraża żadnych emocji a w szatni musi przestać trzymać się tylko z rodakami (Błaszczykowskim i Piszczkiem) Po słabym spotkaniu przeciwko VFB Stuttgart, niemiecka gazeta Bild nazwie go "Lewandoofskim" (doof znaczy głupi) a niemieccy satyrycy przygotują skecz, pijący do jego indolencji strzeleckiej. Pomimo krytyki i presji nie da się złamać, zakończy sezon z 8 bramkami w lidze, pomagając w zdobyciu mistrzostwa. W następnych rozgrywkach wbije już 22 a po roku 24 bramki, dodatkowo poprowadzi klub do finału LM, eliminując po drodze m.in Real Madryt, któremu wbije 4 gole w jednym meczu. W 2013 roku, przy negocjacjach nowej umowy poczuje się niedoceniony, usłyszy, że "Polak nie może zarabiać najwięcej w klubie" i podejmie decyzje o odejściu. W barwach Borussi rozegra jeszcze jeden sezon, kończąc swój dorobek strzelecki na 103 bramkach, po czym zwiąże się na wolnym transferze z Bayernem Monachium.

  W nowym klubie czterokrotnie zdobędzie Mistrzostwo Niemiec, swoimi pięcioma bramkami przeciwko Wolfsburgowi doczeka się czterech wpisów do księgi rekordów Guinnessa, wejdzie do TOP 10 strzelców bundesligii wszech czasów oraz zostanie najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii klubu z Monachium

  #historiajednejfotografii
  #pilkanozna
  #bundesliga
  pokaż całość

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  gif z dźwiękiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #heheszki #queen

  GFY

  odpowiedzi (25)